Iş kur işçi teşviği yararlarını bilen var mı???

arkadaslar gecen hafta iş kur üzerinden çalıstığım yere işçi girişim yapıldı ve benim bildiğim kadarıyla hem sigortayı hemde maaşı 6 aylığına işkurdan alıyosun ama calıstığım yerden öyle birşey yok sigprtanın belli bir kısmını biz ödüyoruz maasını normal sekilde bizden alacaksın dediler ben neye inanacağımı sasırdım hangisi doğru iş kur hem sigorta hem maaşı karsılacak mı ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• işkur dan girince işe sigortanı 6 aylığına ödemiyorlar ama senin işkural herhangi bir işin olmuyor sigortan işe girdiğin yerden gözüküyor maaşınıda normal alıyorsun

0|0
    0|0
    • sigortanın belli bir kısmını biz ödüyoruz dediler ama coğunluğu işkur ödüyomus ve maaş alıyorum diyen tanıdığımda vardı anlamadım valla

• hep diyolardı işkur işçi alımı var belli bir ücret maaşıı ödüyolar sigortanı ödüyolar die

• işkur kursları var onlkardan bahsediyorsan kurs süresince işkurdan alıyorsun günlük paranı sigortanı onlar yatırıyo kurs bitimindede işe yerleştiriyorlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • ilk defa işe girmiş kadınlar için bir düzenleme var. işkur telefon acıp bilgi labilrisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...