Duygularımla oynadılar cok üzgünüm.

Not: Benin 40. sinir krizimi tetikleyici sözler yazmassanız sevinirim.

Yakın zamanda tanıştıgım bir kızla dün gece ilginç bir konuşma yaşadım , konuyla ilgili KS'de hemen bir soru sordum , ilerleyen saatlerde hanfendiyi tekrar aradım konu tartışmayla sonuçlandı ve telefonu yüzüme kapattı, 39 sinir kirizimi yaşadım, o sinirle telefonu bir fırlattım duvara carpmasıyla parcalanması bir oldu inatla o parcaları birleştirip sayın hanfendiyi tekrar aradım ama ne mümkün efendilikle konuşmak bir kavga daha patlak verdi resmen duygularımla oynadı adi karı , morelim cok boyuldu hatta bir ara kendimi vurmayı bile düşündüm ama bir an durdum ve dedimki neden üzülüyorum hemen hain , karanlık, edepsizce bir plan yaptım ks'nin beni seven kadınları size soruyorum bu kadına planlarımlamı bir intikam alayım yoksa farklı bir fikriniz varmı? saygılar

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• o bu değil de ben tatile gitmek istiyorum ama akrabalar tatil diye bize gelecekmiş :/

1|0
    0|0
  • Boş işler bunlarrr telefonuna yazık bea ben ona üzüldüm yanii :D

0|0
    0|0
    • Tamir ettim ama:)

• Ahahah :D Bir de kontrol edemezler beni diyordun, bal gibide çıldırtmış işte seni :D Telefon tamir ettin de o telefonu o kız yüzünden sinir krizi geçirerek parçaya böldüğün gerçeği değişmeden hep kalır arkadaş :D

• sorunu ciddiye almıyorum çünkü verdiğin cevaplarda ciddiyet göremedim şimdiye kadar

Umarım hakkında hayırlı olana gönlün razı olur.

1|0
    0|0
    • Ama ben cok ciddiyim şuan:/

• ben eleştirmem ki ne haddime tanımıyorum sonucta seni sadece gözlemlediğim birşeyi söyledim.

• olsun gördügün kadar olsa oda yeter,:/

• Bebeğim , sende armiğ gibisin . O rus karılara taktı , sende bu karıya :/ S*ktir et , sana başka karı mı yok?!

0|1
    1|0
  • seni seven mi?! yok artik! beni niye davet ettin buaraya?

0|1
    0|0
    • Yorum yap diye kaç diye değil elbet, nedemek beni seven evet , çokmuanormal kız

• offfff arkadaşlık, rezil ettin beni ama:/:/:

• Allaha havale et

0|1
    0|0
  • Müstehaktır sana.

0|0
    1|1
    • Kes lan sesini , gizli :/

• Psikolojik sorunlarn mı vr kardeşm bela mısın nesin

• dur bu daha başlangıç hahahahahaha

Erkekler Ne Diyor 3

• Boşver onu

0|1
    0|0
  • abi sallayı ver gitsin korktum anasını satim şimdi pcyide duvara çarparsın ben gidiyom

0|1
    0|0
  • Ulan sinirini eşyalardan çıkaranlarada gıcık kapıyorum mk. laf olsun diye yani herhangi bokada yaradığı yok birşeyleri fırlatmanın. az kendinize hakim olun o kızı bul ve suratına çak

0|0
    0|0
Yükleniyor...