İnternet olmasaydı nasıl olurdu hayatınız?

İnternet olmasaydı nasıl olurdu hayatınız? İnternet olmasa daha mı iyi olurdu hayatınız daha mı kötü olurdu? Hayatınızda neler değişirdi çok şey değişirmiydi? İnternetin sizden aldıkları ve size getirileri nelerdir?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• insan beyni köreldi teknoloji çıktıktan sonra düşünemez olduk. net yokken insan beyni daha çok üretiyordu.

0|0
    0|0
    • öyle deme ama interneti doğru kullandığın zaman tam bir bilgi makinesine döndürebilirsin, ama bu site gibi boş sitelerde takılırsan beyninin körelmesi doğaldır git gide

• sitelerle alakası yok ben beynimi sanala yönlendirdiğim zaman hayattan kopan cinslerden değilim. o yüzden söylediklerin bana uymuyor. nette sınır yok insanalrda doyumsuzluk olduğu için hayattan kopanlarına fazlasıyla rastlıyoruz. abd buna en büyük örnek obezler çoğalıyor neden insan ilişkileri yok oluyor hareketsizlikten dolayı vücudu salıyorsun daha niceleri...

Kızlar Ne Diyor 8

• keske olmasaydı internet ya da sadece bılgı amaçlı sorularn aradıgın cevaplar olsaydı dıger turlu sohbet arkadaslık sıtelerı olmasaydı herkes de sevdıgıne sevılgıne boylelııkle sahıp çıkarlardı

0|0
    0|0
  • Teknolojinin yararları olduğu gibi bizi olumsuz etkileyen taraflarıda var tabi mesela bayramda ziyarete gitmek yerine mail gönderiyoruz ..

İnternetin başına oturup gün boyu kalkamıyoruz zamanımızdan çalıyoruz

Bazen kötü amaçlı kullanılıp evlilikler bitebiliyor

0|0
    0|0
  • Sıkıntıdan patlardım

0|0
    0|0
  • Hayatım kesinlikle daha iyi olurdu. Daha fazla vaktim olurdu.

0|0
    0|0
  • Kotu olurdu.

0|0
    0|0
  • KÖTÜ OLURDU YAA :D AMA Bİ ZAMAN SONRA BİLGİSAYARDAN DA SIKILIYOR İNSAN..

0|0
    0|0
  • çok iyi olurdu :D

0|0
    0|0
    • çok iyi olurduysa o zaman kapattır gitsin interneti

• olmasa iyiydi tabiki ama alışmışız olmazsa olmaz hale geldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayat bayat olurdu :)

buraya takılamazdık :))))