Ölümcül bir hastalığa yakalandınız ( Allah göstermesin ) ?

Bu durumda en çok neye üzülürdünüz .?

Ve ne düşünürdünüz .?

Güncellemeler:
Ben neden ben diye sorgular daha çok günaha girerdim gider ayak .. Ve çoçuklarımın büyüdüğünü göremiyor olmak beni bitirirdi ...
Katılan arkadaşlara teşekkürler ..
Katılan arkadaşlara teşekkürler ..

Umarım boyle bir olayla karşılaşmazsınız ..

0|0
19|11

En İyi Erkek Görüşü

• sevenirdim ve Allahıma şükrederdim beni dünyanın dertlerinden kurtaracağı için.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• yaşıyamadığım günlere, gencliğimeeee

0|1
    0|0
  • oturup ölümü beklemek üzücü

evet her an ölebiliriz ama enazından bunu bilmeden yaşıyoruz neşemiz yerinde bazen aklımıza bile gelmiyor

ama hasta olduğunda hiç aklından çıkmaz zor bir durum :&

0|1
    0|0
    • İnanın herşeyi düşünüyoruz . O kadar garip sapıkça şeyleri bile . Ama ölümü çok az belkide hiç ..

• şu naif vücudumu börtü böcük mü yicek şimdi diye oturu ağlarım.

0|1
    0|0
  • Ne zaman ölüceğimi düşünüp düşünüp üzülürdüm

0|1
    0|0
  • Annem bensiz n'apacak? :(

0|1
    0|0
  • öleceme üzülürdüm buralar bensiz kalcak ona üzülürdüm hesabımı da kapamazdım eski cevaplarıma bakar bakar somurturdunuz :D dsad

0|1
    0|0
  • Yaşarken kırdıklarıma üzdüklerime üzülürdüm ve ne yazıkki ne kadar böyle desekte yaşarken buna engel olamıyoruz

0|1
    0|0
  • Ailemi düşünürdüm benden sonra nasıl yaşayacaklar diye ölmeme en çok üzülen onlar olur sadece

0|1
    0|0
  • daha dünyada gezcek kültürlerini öğrencek bir sürü ülkeyi göremeyişime yanarım :(

0|1
    0|0
  • Yakınlarıma üzülürdüm ve ahireti mezarı düşünürdüm

0|1
    0|0
  • Annem ve en yakin arkadasimi dusunur aglardim...

0|1
    0|0
  • yapamadıklarıma yaşayamadıklarıma

0|1
    0|0
  • Babama üzülürdüm

0|1
    0|0
  • şu almancayı bir tam öğrenemedim de gidiyorum der üzülürdüm

0|1
    0|0
  • Ruh gibi dolaşırdım ortalıkta heralde.

0|1
    0|0
  • yapmak isteyipte yapamadıklarıma üzülürdüm ... :))

0|1
    0|0
  • ahh ahh ben gençliğimi nerelerde harcadım keşke allaha daha layık bir kul olsaydım diye üzülürdüm

0|1
    0|0
  • Allah gostermesin hersey icin cok uzulurdum, hangi gunde gidecegimi dusunurdum ve ahhirettte neler olacak arkamdakiler bbnnm icin napar

0|1
    0|0
  • ben çok fazla şeye üzülürdüm. arkamda bıraktığım insanlara yaşayamadan öleceğim şeylere falan ama en çokta marketteki çocukla takılamadığıma :D

0|1
    0|0
    • Eğer yerin güzel ise emin ol marketteki çoçuktan çok markete sahip olursun :)

• nasipse oda olur :D

• güzel bir şekilde diğer dünyaya gidersen zaten marketteki çocuktan daha çok ilgini çeken ve senin olabilecek her şeyi seçme hakkın olacak.saygılarla

Erkekler Ne Diyor 10

• Yapmam gerekn çok olduğunu düşünüp üzülürdüm böyle bir son hayal etmediğim için.İnsanlara daha çok yardım ederdim sırf ölcem korkusuyla değil ama şuan elimden birşey gelmediği için.

0|1
    0|0
  • Ne düsünürdüm iyi soru. Sanirim cennete beni kac huri bekledigini düsünürdüm.

Simdi diyorlar ya, her mümine iki Huri ama o Hurilerin sayisi sanirim insandan insana degisiyormus.

Neyse, umarim o icki selalerinde yüzmek icin iyi bir kiyafet var, gercek ben o icki selalerinde hurilerlen ciplakda yüzerim.

Üzülme konusuna gelirsek:

Keske, daha Dindar olupta sonunda daha fazla hurile alabilseydim niye düsünürdüm. Yada sehit olarak düsüpde 72 huriyi garanti olarak alabilseydim niye üzülürdüm.

0|1
    0|0
    • O zaman bu dünyada kendine hakim olmalısın .. Yoksa huriler yerine nuriler karşına çıkabilir .. :)

Bakma böyle konuştuğuma bende böyleyim latife ediyorum :)

• ailemin ve sevdiklerimin üzülmesine üzülürüm.onlardan ayrılmak zor gelir bana.imanlı ölüp ölememek ,daha güzel işler yapamamak gibi düşünceler etkiler beni

0|1
    0|0
  • Öte tarafa salih amellerimin azlığıyla gideceğime üzülürüm.

0|1
    0|0
  • Nerde o günler Allaha karşı görevlerimi tamamladığımı bilsem çok sevinirim

0|1
    0|0
  • Yapmam gereken manevi şeyler var. Bunları yapamadan gidersem üzülürüm...

0|1
    0|0
  • biraz daha kalmak isterdim sadece çok boş bir insanım ya

0|1
    0|0
  • Namazım olmadan dünyadan göçeceğime, cehenneme gideceğime

0|1
    0|0
  • 14 yaşında kanser olmuştum. belki çok gençtim ama kendimden başkasını düşünememiştim

0|1
    0|0
  • Son kez gidip üşenmeden o kahpeyi görüp dövüp giderdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...