Kapat

İnsanlara yaptığınız en güzel ve unutamayacagınız şakalar ?

Her insan hayatının belirli bir zamanında eşşek sakası da olsa saka yapmıstır. Yaptıgınız ve unutmayacagınız en guzel sakanız nedir ?

Benim Üniversite 2. Sınıftayken bizim arkadasların yanına yurda gıtmıstım . Orda yenı gelmıs bir arkadas vardi. Yatakları teklıydı. Onun odasında her yataga muhur gibi bisi bastık sadece onun yatagına basmadık. Cocugun sırtına verdik git bunu onaylatman laızm yoksa yurt kaydından duşerler yerini başkası gelır demıstık :)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• bi ablaya x bankadan arıyorum eşinizin yüklü kredi borcu yüzünden icra takibi başlatıldı bu sebeple 2 saat sonra evinize gelicez Lütfen bizi zor durumda bırakmayın gibi bir ton kelam sonrası ağlamaklı olan sesine dayanamayıp

kahve yap lan geliyorum dedim

Kadın şokdan çıkamadı baya kahvede hayır etmedi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevgilime seni aldattım diye şaka yaptım. şaka olduğuna inanmadı ayrıldık. ama şakaydı yani

0|1
    0|0
  • Bir arkadaşımı yatarken yatağa diktim :D

1|1
    0|0
  • Sizinkisi iyimiş :):)

0|1
    0|0
  • o kadar çok şakalar yapmıştık ki hepside çok güzeldi ama unutuldu bu yüzden yazamıcam :)

0|1
    0|0
  • abime şaka yapmıştım ben :D bizim apartman böle girintili çıkıntılı, asansörde tam o girintinin yanından açılıo ozamanlarda bizim eve yeni hırsız girmişti bigün abim işten gelirken asansöre bindi bende hemen koşup o girintinin arasına saklandım. bizimki geldi kapıyı açtı bende yavaşça onu takip ediyorum aslında azcık dikkat etse görebilirdi beni ama işte bu birgüzel bizim kapının oraya geldi ayakkabılarını çıkarırken beni bir far etti ayyyyy görmen lazımdı apartmanı geçtim bütün ilçe de sesi yankılandı sanki :D :D bir süre kendine gelemdi abim ama sonrasında yerlere yata yata güldük :D

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• arabaylayken kankamı yolda gorunce uzerıne suruyom :D:D hep yapıorum hala yapıorum bıda gorsem bıda yaparım urasma olm benle dıoo :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...