Erkek arkadaşımın eski sevgilisi

Uzun süre birlikte olmuşlar. Erkek arkadaşımın her konuda ilkiymiş ve erkek arkadaşımda zamanın da çok sevmiş. ağlamış,çok şey yapmış..(keşke bunları bilmeseydim)zamanında yattığı yerde kızın saç telini bulmuş. saklamıs. attı mı gerçekten attım diyor ama bilmiyorum. Onun için yaptığı şeyleri anlatmıştı bana bazıları ben sordum. yine bir arkadaşıyla konuşurken o kızla yaşadığı bir anısını anlatmış. tamam konu acılmış alakasız değil ama anlatmış. bana da anlatmıştı kavga etmiştik. eski konuşmalarını gördüm kıza 70 yaşınada gelsen beni unutamazsın yazmıştı. Hala onu düşünüyor mu birgün karşı karşıya gelseler ne olur diye düşünmeden edemiyorum. bunlar boş yere takıntığı yaptığım konular değil şimdi ben bunları bile bile nasıl onu düşünmüyor derim. sizce ne yapmam lazım bu şüphelerle ne olur?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Ayyy canım hic iyi degil yasadiklarin cok zor ama anlattiklarina gore sevgilin onun bir takim hatiralarini icinden atamiyor, bu duruma sadece o kendisi el atabilir sende bir seyler yapabilirsin ama zor olucak senin icin mesela sevgiline destek cik onu unutmasini sagla olmassa ayril cunku hem kendini hemde seni uzmus olur, onun acisini kendine verme ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sürekli bunları düşünürsen zaten ilişkiye kendini veremeyeceksin ve ayrılacaksınız. Ya konuşup bu konuyu aşın veya ayrıl yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • cozurtmuşsunuz ilişkiyi bence ayrılın

0|0
    0|0
  • İnsan ilklerini yaşadığı kişiyi asla unutmaz, Unutamaz dediysem ismen cismen unutamaz duygusal anlamda unutabilir tabi . Ama sonraki ilişkilerinde bunlar ona engel olmamalı kendi içinde kilitli kalmalı bu anılar.

0|0
    0|0
  • Şüphe olursa güven olmaz güven olmadanda aşk olmaz en hayırlısı ayrılık malesef :D

0|0
    0|0
  • Bunlar BOŞ TAKINTI.

0|0
    0|0
    • Nedenki?

• Ben onu çok seviyorum. sevdiğim için zor geliyor zaten. emin ol ona yazık olmaz bana yazık oluyor. aldatılmaktan korkmuyorum. sadace onu hala hatırlaması ona bir şeyler hissetmesi hatta onun la konuşması bile beni üzer

• O kadar takıntı yapma. Bende aldatıldım galiba tam bilmiyorum olanları, fakat kandırılıyorum bu kadar basit . Hayat kısa gül ve geç, seviyorsan aklından o düşünceyi at.

Kızlar Ne Diyor 2

• şüpheyle geçmez ömür.

0|0
    0|0
  • Ben olsam ayrılırdım şüphe insanı yer bitirir.

0|0
    0|0
    • evet haklısın ama ben de erkek arkadaşımı seviyorum. sadace karşılaşsalar ne hisseder vs. bunları düşünmeden olmuyo

Yükleniyor...