Belim kalın mı gerçekten?

Şu aralar belime çok taktım anneannem geçenlerde çok iyisin ama belini biraz inceltsen falan dedi sinirim bozuldu... bel ölçüm 67 çıkıyor. mankenlerinkine baktım gerçi manken olacak değilim de hani şu sıfır beden modasının zıttı olan kate upton un beli bile 64 link belim sanırım gerçekten kalın biraz... nasıl inceltirim? bu arada boyum 165 civarı. kilom 54. (caps ver söyleyelim diyenler de olacak elbet inanın çok kafama taktım verirdim ama çok laf ederler diye vermiyorum)

Güncellemeler:
nasıl göründüğü önemli diyorsanız tamam caps veriyorum. ama lütfen hakaret etmeyin. bu arada fotoğraf kalitesi çok iyi değil ama olsun buyrun; link link

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• 165cm 49kg belim 65 kalın değil sen 54kiloya 67cm bele sahipsen belinde bir sorun yok ama inceltmek istiyorsan bel inceltme hareketlerinden hergün yapabilirsin. kilo alma ama kal o kiloda sınırdasın

0|0
    1|0
    • neden sınırdayım ki kilom vücut endeksine göre çok normal :S

• balık etli olmak istiyorsan al kilo tabi zevk meselesi ama o zaman zaten belini dert etmene gerek kalmaz;)

Erkekler Ne Diyor 8

• erkeklerin koyduğu manken standartları uluslararası para lobisinin koyduğu sağlıkla alakası olmayan aksine sağlıksız ölçüler.

kızlar aptal olmayın manken olacam diye,bu uğruda bazılarının para kazandiğini ve sizi kulandiklaını düşünün.zayıf kızdan hoşlanan bir erkek gördünüz mü ki?

0|0
    0|0
  • verdiğin linkteki hatunun boyu tahminen 1.80 civarında fakat.

0|0
    0|0
  • erkek elini beline doladiginda gobek deligine kadar sarmasini sever ben oyle

smdi babanneni unut bida dusun :)

0|0
    0|0
    • anneannem :)

• gayet hoş sıkıntı yapma buğday tenlisin oldukça iyi

bu arada saçların ıslak dikkat et :)

• evet banyo yapmıştım :) teşekkürler :)

• Görmeden bişey diyemem.

0|0
    0|0
  • anneannene bile kalın geliyorsa, ölçüm hatası yapma ihtimalin yüksek. ya da 0 göğüs, 0 kalçasın, belin kalın duruyor.

ama dert böyle şeyleri, tabii dert etmiyorken de belini mezuniyet kütüğü gibi kalınlaştırma.

0|0
    0|0
  • belinin kaç olduğunun bir önemi yok nasıl göründüğü önemli.

0|0
    0|0
    • bak benim arkadaşımın vücut geliştirme salonu var ve beraber çalıştırıyoruz. bu tür şikayetlerle gelen çok fazla ama senin fazla bi sorun gözükmüyor.eğer sen yinede inceltmek istiyorsan yardımcı olabilirim. ama sende fazla bir sorun yok gibi bunu bilesin :)

• anladım

• aynı şklde bir şikayet daha geldi ne diyeceğimi şaşırdım sen ince mi kalın mı olduğunu öğrenebildin mi? (lütfen bi netice aldıysan yardımcı olur musun)

• evet kalın bir belin varmış gerçekten inceltmelisin

0|0
    0|0
  • Görmeden ne söylesem yalan olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 2 şer kiloluk dumble (veya iki 0.5 su şişesini kum doldurarak da yapabilirsin) bacaklarını çok az aç sağa sola yanlara doğru diz hizana eğil. Düzenli yaptığında vücut şeklini kum saatine çevirebilirsin ;)

0|0
    0|0
  • 7 cmlik bir takıntı mı yapıyorsn

0|0
    0|0
  • ay o ananeler bi yorum yapmasın ya. sanki hepsi gençliğinde jenifer lopezdi. boşver. bizim oralarda etine dolgun makbul. zayıflayınca bi deri bi kemik kalmışsın derslerden mi derler.

0|0
    0|0
  • evet belin kalınmış.holilop falan çevir :s

0|0
    0|0
  • e süper. heryere koyma resimlerini.

0|1
    0|0
    • koymam zaten kesinlikle de koy dediler ya bende dayanamadım kafama çok taktım ya ondan :S gerçekten iyi mi belim incelteyim mi biraz?

• gayet ideal. takıntı yapma.

• sağol :)

• en fazla 60 olmalı

0|1
    0|0
  • Güncelleme: Yandan bakınca ince olabilir ama kıvrım pek yok. Kıvrım şart bebişim <3

0|0
    0|0
    • Kivrim nasil olacak soyle de yapayim madem

• peki sağol bebişim

• Caps ver laf etmeyiz guncelle sorunu.

0|0
    0|0
  • Pilates yapmalısın, inceltiyor o;)

0|0
    0|0
    • denedin mi gerçekten?

• HAhaha topsuz yap topsuz etksini görürsün emin ol.Rica ederim kolay gelsin;)Bu arada bel fıtığı filan yok dimi? Zarar verebilirsin beline de

• yok bel fıtığı :) teşekkürler

• vücudunun orantısı önemli olan. takma bu kadar:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...