Sarhoşluk hissini hiç tattınız mı?

Sarhoşluk hissini hiç tattınız mı? Lütfen dürüst olalım.

Ben ilk defa dün gece tattım ve 24 yıllık b*ktan hayatımın en mutlu gününü yaşadım içki sayesinde, böyle müthiş bir his yok dünyada.

• Tattım, güzel bir his
    29% (102)43% (127)35% (229)Oy Ver
  • Tattım, berbat birşey
    11% (38)14% (43)12% (81)Oy Ver
  • Tatmadım ama tadacağım/tadabilirim bir gün
    22% (77)10% (31)17% (108)Oy Ver
  • Tatmadım ve tatmayacağım , içkiyle işim olmaz
    38% (139)33% (96)36% (235)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
saat 10 kafam yüksek çalsın şarkım

adam edip beni dinleyene alkış

1675. barım

varım yoğum rapim

bıraktığım o an intiharım

itikatım katlı tahta sandığımda

yerin yedi katı dibindeyim daha derin sandığından

triplerim demin yemin edip attığımdan

kadırımlar ıslak biraz önce kanlar aktığından

agrasifim battle yaptığımdan

stresliyim hayli evde 3 kadına baktığımdan

nefret ettim her sabah aynaya baktığımda

belki de hiç varolmamış birşeye taptığımdan

0|0
109|94

En İyi Kız Görüşü

• ama sonra ayıldığınızda hayat kaldığı yerden aynen devam ediyor... Geçici bir his.. Üstelik haram sizi vicdanen üzebilir.. Dua edin kardeşim üzüntünüz her ne ise, ferahlarsınız...

5|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 108

• Tatmadım tatmam işim olmaz

3|1
    0|1
  • hiç tatmadım,Allah korusun

7|0
    1|3
  • hiç ama hiç tatmadım ama çok merak ediyorum nasıl birşey acaba kendinden geçmek özgür gibi olmak diye

he ama merak yüzünden de yapmam öyle birşey alkol almam

3|1
    0|0
    • uçuyorsun dünya senin oluyor dünyanın en mutlu insanı oluyorsun...!

• güzelmiş çekici geldi ama istemiyorum yinede bilmemek en iyisi alkole hayır :)

5|2
    0|3
  • D şıkkı asla içmem

1|1
    1|1
  • tatmadım. inşallah da hiç içmeden ölürüm. vücuda alınan her besin 40 gün vücuttan çıkmıyor. dolayısıyla alkol aldığın zaman 40 gün o alkolü bünyende taşıyosun. namaz, oruç hak getire yani.

2|0
    1|2
  • Dinim islam müslümanım ben islam dininde içki içmek haramdır bu yüzden tatmadım.

3|2
    1|1

3|1
    0|1
  • Sarhoşluk güzeldir hele de dökülüyorsa kahkahalar sesinden..

Aman diyeyim sık sık olma düşersin sonra merdivenlerden:)

0|0
    0|0
    • yok sık sık olmam, ayda yılda bir artık :)

• ya benim olduğumda çakırkeyfti belkide zaten, ne yaptığını hatırlamama durumu değil yani :) tamam sağol

• rica ederim..

• Oha şakirtler buluşma noktası olmuş bu anket sdfhkdlsks

2|2
    0|1
  • tattım uçuyorsun gibi bişey güzel :D

0|0
    0|0
  • haram

1|1
    1|1
  • Tattım,güzel bir his :)

0|1
    0|0
  • içkiye teşvik etme lütfen. tatmadım tatmayacağım.

0|1
    0|1
    • ederim. bayramın her günü yine içecem. dertliyim ULAN. dertlerimi çözüceksen içmiyeyim.

• dertli olunca içki içince azalıyor sanki

• tatlım ama alkol sarhoşluğu değildii içki kullanmam içmeden sarhoş olmuştum resmen berbat birşeydiiii

0|0
    0|0
    • içmeden nasıl veya neyle sarhoş oldun afedersin? o hissi içmeden tadamazsınki

• valla sarhoş oldumm :) sevgilimle yeni ayrılmıştık bır hafta sonra karşılaştık bana öyle derin baktı ki göz göze geldik bir kaç dakika ve ben sarhoş oldum aklım uçmuştu resmen ona da kızgındım tabi :)

• hmm <3

• bu sözler anlatıyor sanırım.

link

0|0
    0|0
  • D, tatmadım ve tatmıyacağım işim olmaz (inşallah)

2|0
    0|3
  • berbat birşey

1|0
    1|1
    • yani sen içtinmiki hiç ben seni içmezsin sanıyordum canım

• tadıyorum ara sıra. güzel işte.

0|1
    1|1
  • haha :D sarhoşluğun dibine vurmuşluğum sahilde çığık atmışlığım var (kimsenin olmadığı bir yerdi) güzel bir duygu sürünüyorsun sonrasında ama eğlenebilmek aklından geçeni yapabilmek güzel oluyor :)

0|0
    0|0
  • sarhostum hatırlamıyorum

1|2
    0|0
  • Tattım, güzel bir his

0|2
    0|0
  • sarhoşluğun hissini tatmadım ama görüyorum ki

sarhoşluğun tadına bakmaktan hissizleşen insanlar var bu dünyada.

0|1
    1|0
  • alkol gibisi yok be dostum

0|0
    0|0
  • hayatımda 2 kez sarhoş oldummm o an iyisin kafan zaten bir milyon sonrası ama berbat...

0|0
    0|0
  • tatmadım ama tadabilirim

0|0
    0|0
  • neyse.zaten yaşın itibarıyla sana uygun bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Evet tattım güzel bir duygu pek hatırlamasam da.Arada lazım böylesi.

0|1
    0|0
  • Güncellemeyi görünce sorudan korktum. Evet tattım ilk kez doğum günümde. Ve bünyemin ne kadar sağlam olduğunu görmüş oldum. Sarhoşluk değildi normaldim sadece başım dönüyordu herşeyin bilincindeydim. Buna sarhoşluk diyeceğim çünkü şimdiye kadar daha fazlası olmadı :D Alkol bana işlemiyor

0|0
    0|0
  • tatmadım ama içmedende sarhoş olabiliyorum kfhgf

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    78

Erkekler Ne Diyor 94

• genel içiciyim, yaşımın 2 katı kadar sarhoş olmuşumdur ama genelde sarhoş olmayacak kadar içmeyi severim sıklıkla içtiğim dönemlerde. kafa hep çakırkeyf kaldığı zaman hayatı daha az umursuyosun ve zaman daha stressiz, rahat geçiyor. sen alkolle bayağı geç tanışmışsın ama şaşırdım

0|1
    1|0
    • eskiden dindar olunca insan öyle oluyor

• bu yıl çok düşüncem değişti dünya görüşümde değişti sadece yani dine hala inansam dindeki yasaklardan uzak dururdum

• tercih meselesi tabi seni değiştiren faktörler nelerdir bilmiyorum ama insan kendisi için doğru kararı sadece kendisi verir. umarım pişman olmazsın. sonuç olarak alkol güzeldir

• "Az az içiyorum, bir şey olmaz" demek büyük bir risk. Günde bir şişe bira ya da bir kadeh rakı bile karaciğerde yağlanmaya sebep olabiliyor. Bu, içen kişinin genetik yapısıyla ilgili. Alkolizm başlı başına bir hastalık. Üstelik birçok hastalığa yol açıyor.

Alkolün şişedeki gibi durmadığını en iyi içenler biliyor şüphesiz. Ama sonuçları ortada. Hem bireyde hem de toplumda onulmaz yaralar açıyor içki. Müptelaların "İçtiğim bir bira, az az içiyorum zararı yok, sosyal içiciyim, içince kendimi daha cesur hissediyorum" gibi ifadeler kullanması aldanmışlıktan başka bir şey değil. Zira alkol, beyindeki kontrol mekanizmasını devre dışı bırakarak kişide geçici rahatlama, gevşeme ve keyif duygusu sağlıyor. Etkisi bittiğinde kişi uzaklaşmak istediği sıkıntıları daha derinden yaşıyor. Yeniden alkole başvurduğunda ise 'çakırkeyif' moduna girebilmesi için dozu artırması gerekiyor. Kısa bir sürede oluşan kısır döngünün girdabına kapılarak ağır içiciliğe ya da alkolikliğe terfi ediyor. Sonuç ya koma ya da ölüm.

25 Aralık 2006 / EMIN AKDAĞ - SEDAT GÜLMEZ

1|0
    0|0
  • yanına baston alırsan daha rahat yürüsün belki ama akıl karı değil yani. salaklık başka bir şey değil. keşke hiç içmeseydim..

0|0
    0|1
    • sen nerde içtinki evinde içipte içtikten sonra huzursuz olan varmıdırki.. B şıkkını işaretleyenler bana yalancılar gibi geliyor birçoğu hiç içmemiş olabilir.

• inançlı ol ya da olma o senin sorunun alkolik olduğun zaman görürüm ben seni alışıpta :D

• yok ya alkolik olmayla ne işim olur herşeyden önce kaliteli içkinin ufak şişesi bile pahalı, içkiye o kadar para ayırmam :D

• sadece 1 kez içtim oda çok boktan bir gündü neyin nasıl içildiğinide bilmem ya arkadaşım vardı yanımda bir şişe viskiyi tek başıma yarım saatte bitirdim ayağa kalkmamla yere düşmem bir oldu 15 dakika sonrasını ise hatırlamıyorum bile ertesi gün bir yudumluk bişey kalmıştı şişenin dibinde içip atıyım dedim kokusu bile iğrenç nasıl içtiysem :))

0|0
    0|0
    • viski ağırdır öyle bir şişeyi hemen bitirmemek lazım, yarım saat çok kısa bir süre, ama ben ne yaptığımı hatırlarım içtikten sonra 1 şişeyi.

• ya hayatımda ilk defa alkol alıyorum neyin nasıl içileceğini nerden biliyim yanımdaki arkadaş biliyodu ama ben bardağı dikince kafaya dur felan dedi ama :)))

• hiç tatmadım merakta etmiyorum açıkcası =)

2|0
    0|0
  • Sarhoşluk o an için güzel, çok sık değil arasıra yerinde sarhoş olmak güzel. Mesela bir gün 7-8 arkadaş çadır kurduk. O gece hayatımda içmediğim kadar içmiştim, sızıp kalma derecesinde içmiştim ve çok güzeldi.

İşin boktan tarafı sabah kalktığınızdaki o ağızdaki berbat kuruma, baş ağrısı ve mide yanması. yani sonrası kötü:

0|0
    0|0
  • İçki yok bok için :D

1|0
    0|1
  • Evet Tattım

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar hanginiz geçici mutluluk istersiniz ?

-içki

-ot

-beyaz

bunların hepsi geçici mutluluk içersin kafan güzel olur akşam yatarsın sabah kalktığında ahmet yine ahmet tir. mehmet olmamış.

ot beyaz bunlarda öyle değil mi ? mantıklı düşünelim ki hayatımız mantık çerçevesi içinde devam etsin.

0|0
    0|0
  • güzel ne demek muazzam. özellikle rakı sarhoşluğu, bir laf vardır fareye rakı içirmişler nerede ulan o i*ne kedi demiş. insana cesaret verir . yapmak istediğin ama korktuğun şeyleri yaptırır. ben sevgilimle kavga ettiğimde ama özür dilemeye gururum yetmediğinde hep içki içerim sabah bir uyanırım günaydın hayatım diye bir mesaj var ;)

0|0
    1|0
  • Neden gizlisin kardeş. Ramazanda içtin diye utanıyor musun hayırdır?

0|0
    0|1
    • ne alaka mk tam tersi dinsiz olduğum için gurur duyuyorum

• tattım güzel olmuyor pek yani tamamen hava atmak için yapılan bişey aaa bak ben şarhoş oldum o gün bir şey hatırlamıom gibisinden havalar havalar. ama cidden bikere öyle bir oldum ki 3-4 saatlik bir kısmı hatırlamıyorum kesik kesik bazı şeler hatırlıorum .

0|0
    0|0
    • hava atmak için yapılan birşey olsa evde niye yanlızken içelim

• sen her içtiğinde sarhoş mu oluyosun . içmek ayrı sarhoş olmak ayrı

• o kadar içerim ama hiç sarhoş oldum diyebileceğim kıvama gelmedim anca kafam güzel oldu diyebildim =7

0|0
    0|0
  • Tatmadım tatmam inşallah.

2|0
    0|0
  • Çok gereksiz bişey...

Hem para, hem sağlık için zararlı... para sömürgenleri için para zararı bulunmamaktadır.

Saygılarımla

0|0
    0|0
  • Düzenli içiyorum ama çakırkeyif oluyorum. öyle kendimi kaybedecek duruma gelmedim hiç.

adabıyla içip kalkıyorum masadan

0|0
    0|0
  • İçki candır , güzeldir ramazan dolayısıyla ara verdim içince hayatının en güzel anlrını yaşıyorsun dünya umrunda olmuyor kız derdiymiş para pulmuş hayatının tadını cıkartıyorsun bir nevi özgürlük kapısıdır aslında içki içmek .. hele bizim burda beylerbeyince içki cok daha farklıdır boğazın ışığı yansıyor sanıyorsun karşıdan araba önleri yakmış :D

0|0
    1|0
  • dün akşamın sahte mutluluğuna aldanıp da alkol batağına düşmeşsin umarım.

sorunun cevabına gelince: bedenen çok sarhoş oldum ama zihnen hiç sarhoş olamadım.

0|0
    0|0
    • evet sahtedende olsa sonuçta mutluluk.. güzeldi.. ama her zaman içeceğim veya yaşayacağım birşey değil zaten. bedenen sarhoş olmak derken?

• sarhoşluğun en babasını tatım bir gün ergenliğimin bitiş yıllarında kumsalda 3 efes extra 2 normal bira üstüne o kafayla bodyguardları tınlamadan ayvalıkta tropicanaya bir başıma girip aptallığımın neticesinde 4 kadeh vodka redbull içip arkadaşlarımın eve bıraktığı var...bunları ben tabi hatırlamıorum kopuk kopuk sahneler aklımda ama arkadaşlarım neyseki o mekanda olup beni çıkarmışlardı.

0|0
    0|0
  • Tadamadım yok mu? Ne yaptıysam olmadı mk

0|0
    1|0
  • 35 yıllık hayatımın yarıya yakını kafa güzel gezdim :))

0|0
    1|0
  • ramazandan önceydi, oteldeydik aslında sakin bir geceydi önce al a carte restoranta 3 kadeh şarap içtik, sonra 4 kadeh votka kola kafamız zom olunca da arkadaşla diskoya gittik. orada da durmadık iki şişe bira ardından 35 lik votkayı redbulla içtik ertesi güün acile gitmek zorunda kaldım. lanet bir şeydi bu kadar sarhoş olduğumu hatırlamıyorum.

0|0
    1|0
  • ağrılıklı olarak d şıkkını görmek hoşuma gitti. d

1|0
    0|0
    • ama a,b ve c birbirine yakın şıklar, yani içki içenlerin sayısı çok daha fazla ankette

• ağırlıklı olarak onu görmek dedim ben onların azlığı ya da çokluğuna bişey demedm . yüzde olarak en yüksek olan hangisiyse ankette o öndedir.

• işim olmaz

2|0
    0|0
  • ciddi düsündügüm kızı bulana kadar her gece tadıyordum ve farklı evde uyanıyordum simdi gene tadıyorum ama hep aynı ev kronicklesti :((

0|0
    0|0
  • Hayır tatmadımm

0|0
    0|0
  • Ben içmedende kafayı buluyorum zaten içkiye gerek yok her zamn sarhoşumdur onun için sorun değil benim için oki poki

0|0
    0|0
  • çakır keyif çok oldum da sarhoşluğa varmadı

0|0
    0|0
  • B şıkkını seçtim. öğrenciyken bazen sarhoş oluyordum. sonra iki saat kendini toparlamaya çalışıyorsun falan. gerek yok bence. içkiyi kararında bırakmak lazım. hafif çakır keyif modu yeterli.

0|0
    1|0
  • A )

Çoook hem de

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    64
Yükleniyor...