Saçlarımın uzamasını istiyorum, ne yapmam lazım?

kızlar saçlarımın u zamasını istiyorummm ne yapmam lazım akıll verin yaa

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• hemen gizli sırrımı aşikar ediyorum o halde. malzemeler : sinameki, bir adet evigen ampul bir adet b vitamini ampulu bulabilirsen bepenten ampul. hepsini kır, içine bir tatlı kaşığı tatlı badem yağı, bir tatlı kaşığı zeytinyağı kat. yarım çay bardağı kaynar suya bir tutam sinamekiyi kat ve 5 dk demle. ılınca bu ampullere sinamekiyi de kat. biraz kıvamı sulu bir karışım oluyor o yüzden de fıf fıslı bir şişeye boşalt ve saç diplerine boylarına uçlarına püskürt. bekleme süresi en az 2 saat. sonra ılık su ile yıka. rapunzel gibi saçlarımı bu küre borçluyum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yanlış hatırlamıyorsan ismi bepanten di. İğne kapsülü gibi kırıyorsun saçına döküyorsun. Eczanelerde satılıyor. Uzamasına yardımcı oluyor. Badem yağıyla daha faydalı.

0|0
    0|0
  • pırınc pılavı ye ve dıplerın sureklı nemlı tut cok fazla tarayıp tahrıs etme saclar ıcın sıprey falan sıkma

0|0
    0|0
  • Kulanndigin sampuana 2-3 adet doğum kontrol hapı ezip karistir ;)

0|0
    0|0
  • saçlarının acil uzamasını isteyen masum kız :D

0|0
    0|0
  • La kanka bir yerde duymuştum sinameki çayı var kaynat sonra soğusun saçına sür. Sabaha rapunzel.. :D

0|0
    0|0
  • Dun bir bayan arkadas yazmıstı buraya sogana yatırmıs saclarını :D

0|0
    0|0
  • Uzamasını beklemekten başka pek çaren yok.Postiş takabilirsin en fazla uzayana kadar :)

0|0
    0|0
  • serumla yıka ya da gübrele :)

0|0
    0|0
  • gübre iyi gelir

0|0
    0|0
  • sudan çıkma çim misali

0|0
    0|0
  • bekle uzar saç :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• onun için bitkisel karışımlar var ya da şampuanlar aktara ya da eczaneye git canım başka çözüm yok

0|0
    0|0
  • Bak sirke dök durula dustan sonra o canlandırır yumurta zytinyağı karısımı sür diplerine masaj yaparak en etkili yöntemse çok sık yıka diplerine parmaklarınla masaj yap

0|0
    0|0
  • hiçbir işlem uygulama.

şampuanına çam terebentin karıştır.

0|0
    0|0
  • Her akşam yıka

0|0
    0|0
  • kendi haline bırak. ben saçlarımı düzleştirmiyorum,boyamıyorum,maşa,fön hiçbirşey yok. ve şuan inanırmısın ipek gibi saçlarım var yumuşacık,kaygın,doğal,ve doğal sarı renkte saçlarım var.

0|0
    0|0
    • ben sadece şampuanımın içine çam terebentin esansı koyuyorum, çam terebentinden çok memnunum yıllardır kullanıyorum onun sayesinde saçımı kalçama kadar uzatabilmiştim.

• ör faydası olur

0|0
    0|0
  • sık sık yıka bide serumlar oluyor kuaförne sor saç tipine göre söylesin

0|0
    0|0
  • sık sık saçlarını yıka çok düzleştirme uzuyor :)

0|0
    0|0
  • sana bir formül vereyim bana dua edersin ama buradan vermem

sır bu

0|0
    0|0
  • sen beni ekle istersen ,derdimiz ayni yeminle :)) bende boyle arkadas ariyodum zaten kendime :)

0|0
    0|0
  • Bakım yağları kullanmalısın . badem yılan yağı yoğunluklu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...