Karın kasları ne kadar sürede belirginleşir?

Bir süredir spor yapıyorum vücut yağ oranım az belim 61cm ne kadar sürede karın kaslarımı ortaya çıkarabilirim tahmini?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ oranın azsa düzenli çalışmayla 1 ayda belirginleşir.(Tabii yağ oranım az demişsin.)Eğer yağ fazlaysa bu 3 4 aylarında üzerine çıkabilir.Bunun içi düzenli kardiyo ve mekik programı gerekir.

1|0
    0|0
    • kaç mekik gerekli günlük ? yani yağ oranı az olan birisinin sadece karın kası çıkarmak için kaç mekik çekmesi gerekiyor günlük

• Eğer yeni başlıyorsan 4x20 Mekik ile başlayıp zaman geçtikçe sayısını arttırabilirsin.5x20 ya da 4x30 gibi.

• yüzde 12 yle bir ayda çıkar mı sence

Erkekler Ne Diyor 11

• Belli olmaz ne sıklıla ve ne hareketler yaptığına bağlı ;) Ama azda olsa sık çalışırsan 1 ay içinde çıkar gibime geliyor.

0|0
    0|0
    • ama neredeyse her gün yapıyorum 4 ay oldu ve spora başlamadan önce de zayıftım

• belin 61 iyi bence ama boyun kaç?:::

• yağp pranına bağlı

0|0
    0|0
    • intteki sitelerde yüzde 12 çıkıyo

• Karın kası vucutta en zor cıkan kas grubundandır. Sana Bir video gonderebilirim 10 dk haftada 4 gun yaprsan ortalama 2-3 ayda cok belirgin kasların olur

0|0
    0|0
    • 35-40 dk lık video yapıyorum ben de yapabildiğim kadar her gün kardiyo ağırlıklı ve yorucu nasıl sence?

• Süper 60 gunde fit olursun. Ama onun programı var nasıl yapman gerektigini hangi gun hangi video izlemelisin vs vs onları biliyormusun ?

• her gun icin ayri bir video var onu biliyorum kardiyo hareketleri falan ayni tarz ama baska bir programi var mi onu bilmiyorum?

• Karın kasını iyce çıkarabilmen için yağ oranı %10un altında olması lazım yani kas yapıcam diye kardiyoyu sallamayın karın kasının %70'i beslenmeden gelir

0|0
    0|0
  • karın kası en kolay şişen kastır sana bağlı ama ben ilk başta sabah 60 akşam 60 mekikle 2 haftada şişirmiştim

0|0
    0|0
  • Vücut yağ oranını düşürebildiğin kadar düşür. Birer gün arayla mekik çek. Alt / üst ve Yan karın kaslarını çalıştırmak için, birçok mekik şekli var.

0|0
    0|0
  • Sanırım kimse yok :D

0|0
    0|0
  • Metabolizmana bağlı ortalama 2 ay

0|0
    0|0
  • Baklavamı yapcan kanka

0|0
    0|0
  • 10 yıl