Sevgilinizin başkaları yanında size ikinci sınıf muamelesi yapması karşısında ne yaparsınız?

Sevgilinizin başkaları yanında size ikinci sınıf muamelesi yapması karşısında ne yaparsınız? ukalalık mı dıyelım kendını begenmıslıkmı

0|0
18|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• tokatı basarım yanından uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Başıma geldi :/ bilinçli olarak mı yaptı yoksa bilinçsizce mi hareket etti anlamış değilim..Ama onun bu terbiyesizliği karşısında kendimden utandım..! Ona gazlanmak diyelim havaya göre meyve vermek diyelim sadece sessiz kaldım benim söylememle değil yaşayarak görmesini istedim

0|0
    0|0
  • seninde arkadaşınında adamlığınında senin yanında duran benimde der basar giderim

0|0
    0|0
  • ben niye soruyu anlamadım :/

ikinci sınıf muamelesi yapsa iletişimi keserim bitiririm değer vermiyorsa niye vaktimi alsın?

0|0
    0|0
  • Seni ezeni sende ez. Kendini beğenmişlik

0|0
    0|0
  • demekki sevgilin zamanında çok ezilmiş ki artık başkalarının yanında ezen kişi olarak görünmek istiyor. ayrıl gitsin...

0|0
    0|0
  • Pustttttttttttt

0|0
    0|0
  • öyle biri sevgilim olamaz

0|0
    0|0
  • Ya bende onu yerden yere vururm ya da bunuun hesabı daha sonra sorulacaktır :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Aşkım ya yine mi osurdun off sana bunu yapna ayip demişdim der diger erkeklerin arasina otururdum :D

0|0
    0|0
  • baskalarının yanında değişiyosa ağzına sopayla dalarım

0|0
    0|0
  • Hadi cesareti varsa yapsın :D

0|0
    0|0
  • Öyle davranan birisi benim sevgilim olamaz

0|0
    0|0
  • Oyarım.

0|0
    0|0
  • anlamazlıktan gelirim

0|0
    0|0
  • o artık sevgilim olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• insan insanı miker mi be !

mikerim o sevgiliyi.

mikerim ulan senin olmayan beynini

adamı hasta etmeyin deirm.

0|0
    0|0
  • yol veririmi :)

0|0
    0|0
  • o beni,m sevgilim olamaz

0|0
    0|0
  • Tenhada ifadesini alırım... ;)

0|0
    0|0
  • hiç bişey deme güzel abim , sadece ciddi bir şekilde kalk ve git peşinden gelmesini isteme bu konu hakkında açıklamada yapma .. kedi zamanla anlasın anlamazsada acıklarsın ...

0|0
    0|0
  • öyle yapabilen bir kız arkım olmadı yemez büzük ister:D he yapmaya kalktımı yerin dibine sokarım onu ;)

0|0
    0|0
  • utanırım mahcup olurum ve gerı adım atmaya başladım ve donuşu olmayan bı yola gırdım mı de basar yola devam ederım.

0|0
    0|0
  • Seni beğenmemişlik gibi geldi bana. Seni kendine yakıltıramıyorsa neden senle ki

0|0
    0|0
  • çok önemli bir konu

sevgilimin başkalarının yanında pohpohlaması lazım beni. yoksa olmaz bu iş

0|0
    0|0
  • Vallaha hiç gelemem o zaman ilk defa kadına şiddet uygularım!

0|0
    0|0
  • sözlü ağzına sıçarım orda bidaha öyle bişey yapamaz

0|0
    0|0
  • Terk ederim o dakka..

0|0
    0|0
  • Öyle birşey olamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...