Bayan şarkıcıların açık saçık klip çekme sevdası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bayan şarkıcılar neden vücutlarını kullanarak göz önünde olmak isterler ki? Şahsen bana çok itici geliyor. Sonuçta vücut sergilemek onların değil mankenlerin işi. Acaba şarkılarına güvenmedikleri için mi böyle yapıyorlar? Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
22|52

En İyi Erkek Görüşü

• satacağın şeyleri sergilersin, manav domates biber koyar tezgaha, bakkal ekmek cips kola, ee onlar da onu koyuyor işte

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Demişler ya hani: Utanmıyorsan dilediğini yap

Haya imandandır iman ise insanı cennete götürür. Hayasızlık ise her türlü kötülüğe kapı aralar.. Kadın için iffet herşeyidir. Onun ziğnetini ve güzelliğini ancak helali olan eşi görmeli ve ona sergilemelidir. Haram nazarlar altında kendini ve vucudunu ifşa etmek kadar iğrenç bir şey olamaz.!

1|0
    0|0
  • kimisi poposunu gösterir kimisi düşüncelerini sonuçta söyle bir sonuç çıkar ortaya beden benimse ben yaparım arkadaş

1|0
    0|0
  • eğer bir şarkıcının edep yeri hariç her yeri göz önündeyse bu kadın yapımcıların yatağından geçip sahnelere çıkmış demektir. yapımcıda başarılı olan vücudunu halka sergilemek de istemiştir :))) ama bakın ses sahibi insanlara örneğin ebru gündeş, kadın sesine güvendiği için kendini sergilemiyor... gerçi o sesine güvenmese de kendini sergilemez, onda ki yürek bir başkadır...

1|0
    0|0
    • Ebrudamı ses var :D Funda arar desen anlarımda :D

• funda ararda ki ses gerçekten olağan üstüdür ama Ebru Gündeş'in sesi asla ve asla yadsınamaz, Türkiye Cumhuriyetinde gerçek ses diyebileceğin insanlar kimler biliyor musun : Ebru Gündeş, Funda Arar, Linet, Bülent Ersoy, İ,brahim Tatlıses, Kibariye . . . . . .

• Sadece kulağa değil gözede hitap etmesi lazım :d

Mesela hareketli bir parcada açık saçık olabilir ama duygusal bir şarkıda bikini ile gezeni gördün mü hiç :D

dipnot: Dünya kadar malın olacagına ''fındık'' kadar yeşil gözün olsun.

1|0
    0|0
  • cevabı vermişsin zaten denklem şöyle

şarkı güzel = klipte cinsel içerik yok

şarkı kötü = cinsel içerikten başka birşey yok :D

1|0
    0|0
  • Bugünlerde şarkıların anlamsızlığı ve sesin geri planda kaldığından vücutlarını kullanıyorlarki tekrar tekrar izlenebilinsin popüler olup cd/dvd satsın diye

1|0
    0|0
  • Evet tamamiyle o nedenle.Şarkılarına güvenemiyorlar ve kliplerinin daha fazla tıklanması için erotizmi kullanıyorlar.

1|0
    0|0
  • bu kadar çok abaza olursa gayet doğal bir şey bu yani. adam şarkıya bakmıyorki karını kıçına bakıyor resmen. şarkı dinliyormuş gibi gözüküyor ama bir elide uçkurunda. nasıl bir iş bende anlamış değilim vallahi. çok tuhaf çok..

1|0
    0|0
  • sizin sorunuzun cevabı açık ne. öyle giyiniyorlar çünkü klipleri izlensin. daha çok erkekler tyarafından defalarca izlensin sponsor bulabilsin. cd leri satılsın. konserlerine ilgi olsun. kısacası para kazanablsn

1|0
    0|0
  • şarkının tutmama ihtimaline karşı,vücutlarını göstererek hit olmaya çalışıyolar ahmaklar.biri tutmazsa biri tutar hesabı

1|0
    0|0
  • pazarlama stratejisi

1|0
    0|0
  • gayet açık, dikkat çekmek, şarkısından sesinden çok fiziği çıplaklığıyla ilgili çekmeye çalışıyorlar, ama yemezler sesin yoksa sen benim için hiçsin.

1|0
    0|0
  • açmadan göstermeden vermeden bir yerlere gelemiyolar çünki getirmeyenlerde var tabi

1|0
    0|0
  • İnsanları afyonlama her yerde var işte

1|0
    0|0
  • Gayet şık geliyor bana.

Günah işleme hakkına karışan, Allahın verdiği hakkı engellemekten cehenneme gider.

Cıs.

0|0
    0|0
    • günahından değil sadece herkes kendi işini yapmalı bence. sesi güzel olmayıp da orasını burasını açarak ünlü olmamalılar.

• Neden böyle bir kural mı var?

Yani öyle ünlü olmak isteyen varsa onun o şekilde ünlü olmasını sağlayan bizlerde varız.

o bir kişi onu ünle eden biz milyonlarız.

Sence o bir kişiye mi laf etmek gerek yoksa onu ünlü yapan bizlere mi?

• iyi bir yemegin lezzeti kokusu ve sunumu iyi olmalıdır derler ya onun gibi bişey işte

1|0
    0|0
    • güzel olmak için illa bir yerlerini açmaları gerekiyor yani anladım.

• Hayır Açmaları gerekmiyor lakin ilgi çektiğini çok iyi biliyorlar erkeğide bakıyor bayanıda bakıyor . Onların uzaman danışmanları vardır senden benden daha iyi bilirler sen merak etme

• çok uzun bir konu bu

1|0
    0|0
  • Gayesinin vucuduyla para kazanması oldugu belli. yoksa sanat camiasına adını kazıyan sanatcılar bellidir.

1|0
    0|0
  • bencede dimi hadise olsun rihanna olsun :) hiç kapalı görmedim ya :) bende

0|0
    0|0
    • ben kapansınlar demiyorum ama onların işi şarkı söylemek. vücutlarını kullanarak başarılı olmaya çalışmamalılar bence.

• demek istedini mi anlasan bide öğretmen olcaksın sen neyse tam öyle

• Artik sadece soylemek yetmiyor. Gorsel basinda yer almak istiyorsa seksi olmak zorunda. Isler degisti

1|0
    0|0
  • (: tatmin edici bir durum olarak değerlendiriyorum ben. belli bir dönemde olan arkadaşlar için ideal tipler (: vücutlarını kullanmalarının sebeplerinden biriside, ihtiyac sahiplerinin izlemesi :p bu kadar.

1|0
    0|0
  • valla gözümüz gönlümüz şenleniyor.Suratsız ,tripli kızları seyredeceğimize onları izlemek bir nebzede olsa bizi mutlu ediyor:)

1|0
    0|0
  • sesiyle bir şey yapamayanlar vücutlarıyla bir şey yapmaya çalışıyorlar. Düşüncem bu.

1|0
    0|0
  • Olaya görsellik katıyor. Bence çok hoş oluyor. Maalesef Türkiye'de bunu becerebilen bir popçumuz bile yok...

1|0
    0|0
  • ve sonra arkamı dönüp dedim ki;

Kan benim damar benim

1|0
    0|0
  • Kişiliğini değil de dişiliğini öne çıkarma ameliyesi işte.

1|0
    0|0
  • ee ses yok mıllette gösterecek bişeyler lazım :)

2|0
    0|0
  • Göstermeseler kimse onları dinlemez de ondan..

1|0
    0|0
  • Yüzünde hayır olmayan ... açar.

1|0
    0|0
  • et pazarı ne olacak...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 22

• itici ama insanı etkileyen, dikkat çeken iki unsur var; biri cinsellik kendine çeker,diğeri ölüm o da uyarır.

subliminal mesaj içerikli görüntülerde bu yüzden cinsellik özelliği çok kullanılır.

ses klozet gibi olunca vücutlarını piyasaya çıkarmaktan başka çareleri kalmıyor

1|0
    0|0
  • itici geliyorsa kliplerini izlemeyeceksin o zaman :) erkek şarkıcılar kullanmıyor mu sanki :) hepsi kullanıyor çünkü seksi olarak insanları çekiyorlar. seslerinde de yapıyorlar bunları. biraz araştır derim bu konuyu :)

1|0
    0|0
    • Ben öyle düşünmüyorum Bir Sılanın klibini izlemek Hadise veya Demet Akalının klibini izlemekten çok daha faydalı bir iştir hepsi aynı değil

• ses olmayınca

acaba tutarmı.nasreddin hocanın fıkrası gibi göle maya çalmışya ya tutarsa diye.

1|0
    0|0
  • eger bir şarkıcının gerçekten sesi muhteşemse zaten klibinin çok fazla açık saçık olmasına gerek kalmaz sesinin hakkını veriyorsa zaten satar..

1|0
    0|0
  • sarkilariyla degil vücudlariyla ön plana cikmaya calisiyorlar... yazim valla;S

bvenim taktir ettigim bir bayan var o da -->> link

2|0
    0|0
  • beyonce,rihanna,madonna,lady gaga ,shakira,jennifer lopez,katy pery,hadise vs vs onlar işini bilir yorum yapmak bize düşmez .ama kastettiğin demet akalın,sibel cansa dediğin doğru

2|0
    0|0
  • bence vücutlarıyla da para kazanmak istiyorlar ama ben bir şarkıcının SADECE sesiyle ön planda olmasını isterim

1|0
    0|0
  • Belli kulvarlarda geçerli olan durum. Seçmiş olduğu tarz vücut sunmasını da gerektiriyor. Popüler kültür (ki bana göre geçici, çabuk tüketilen, sanat kelimesini küçülten tür) camiasında talep edileni bu.

1|0
    0|0
  • Bkz; Demet Akalın, Hadise.

1|0
    0|0
  • dikkat ediyorum gerçekten kaliteli şarkıcılarda böyle bir durum yok..

2|0
    0|0
  • kişiliği olmuyan kadınlar dişiliğini kullanır.

1|1
    0|0
  • cidden öyle, kaliteli şarkıcılarda yok böyle bir şey :D

1|0
    0|0
  • Orn hadise canli sesi o kadar berbat. ki

1|0
    0|0
  • İki yoluda aynı anda deneme fikri,hem mesleği hem kendini pazarlık:)

1|0
    0|0
  • hiç bir şey istediği gibi çeksin bana ne zararı var.

1|0
    0|0
  • Aynen,belki de erkek hayran kitlesine ihtiyaçları var

1|0
    0|0
  • Halk onu istiyorsa sunmaları suç mu.

Değil, kahrolsun emperyalizm .

1|0
    0|0
  • turklerde cok komık duruyor ama batıya kaydıkça ,mükemmel hatunlar çıkıyor

1|0
    0|0
  • pazarlama stratejisi bebişim

1|0
    0|0
  • valla bilemem vücut onun hayat onun ne yaparsa yapsın

1|0
    0|0
  • "Sex sells"

0|1
    0|0
  • Ee onlarında işi bu... Görmüyor musun gazetelerde neler çıkıyor erkeğin orasını burasını öperken bir bakmışlar gazetelere cıkmıslar... Onların utanma denen duyguları 0 artık... Nerden patlak versekte beğenılsede reytıng rekoru kırsak falan... Derler ya ünlü olmak istiyorsan bir yönetmenle özel yemeğe çıkman lazım ;) ;)

1|1
    0|0
Yükleniyor...