Kartal bu sezon basketbolda ne yapacak sizce?

Bakıyorum da NCAA'dan baya bir oyuncu aldı Ahmet beyler..

Şu an ki oyuncular şöyle;

Muratcan Güler,Kartal Özmızrak,Mehmet Ali Yatağan,Caner Topaloğlu,Tomislav Ruzic,Mehmet Yağmur,Gökhan Şirin,Colton Iverson ve son transfer Kevin Foster.Transferler devam ediyor tüm hızıyla.

Şimdi Obradovic engelini düşünürsek BJK bu sezon geçtiğimiz sezona göre daha iyi işler çıkaracak eminim ama futbolda daha başarılı olacaksınız kanımca..

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Play offta son dörde kalsak başarılı olmuş oluruz. Fenerbahçe ve Galatasarayın bütçeleriyle başa çıkamayacağımız ve onlar kadar kaliteli ve rotasyonu iyi olan bir kadro kuramayacağımız kesin ben Fenerbahçeden çok şey bekliyorum bu sene çok iyi transferler yaptılar.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• ilk 4 içinde oluruz dahasını beklemiyorum

eurocuptada en iyisi yapılmalı

1|0
    0|0
  • obradovic'li fenerbahçe'den her türlü çekinirim. en son kleiza ve bir 3 numaranın daha ismi geçiyordu şimdi hatırlayamadım.

ergin ataman'lı hazır galatasaray zaten iyi bir takım, bu sene eurolig'de de önümüz açık.

beşiktaş yine underdog olur gibi.

1|0
    0|0
  • Şampiyon olmak için yeterli değil

1|0
    0|0
  • 1.olamayacağı kesin gibi

1|0
    0|0
  • basketbol tüm takımlarımız gs fb bjk efes özellikler süper transferlerimiz var avrup kupası gelmeli bu sene

1|0
    0|0
  • kartali bilmem ama Fener bu sene çook can yakacak...

1|0
    0|0
  • Umarım başarılı olur.

1|0
    0|0
  • iyi şeyler.

1|0
    0|0
  • milangaz transferler yaptı ama bu sezon transferlerin katkısıyla bence 2. veya 3. olur

1|0
    0|1
  • diloş kartal bu sene potoda cacıkspor olur ama sorun cacık olmasın 5***** gene öptüm bay asdfghjk

1|0
    0|1
  • mali kriz nedeniyle moral yok milette o yüzden pek yükseklerde olacağımızı düşünmüyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...