Yabancı erkeklerle sevgili olanlardan nefret ediyorum

yabancı erkekleri çekici bulmanızdan bile nefret ediyorum, türk kadını asil, gururlu olmalı ama bazıları bir yabancı gördümü neredeyse kucağına atlıycak, bir yabancı sevgili bulma çabası var, bu kendi milletini küçük düşürmektir, nerden biliyorsunuz onların türk düşmanı olmadığını, azcık milletinize layık olmaya çalışın nineleriniz kurtuluş savaşına cephane taşıdı gerektiğinde kendisi savaştı, eğer faşist olduğumu düşünüyorsanız beni siz böyle yaptınız

baştan söyleyim: benimle yabancı erkekler konusunda inatlaşacak biri olursa engelleyip ömründe duymadığı ve duymak istemiyeceği şeyler söylerim

Güncellemeler:
diğer erkekleri bilmem ama yabancı kadınlarda gözüm yok

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• asla yabancı bir erkeği çekici bile bulmadım. Şımarık ukala oluyorlar hep. Yaşasın türk erkeği :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sitenin amacı soru sormak, milleti yargılamak değil. "baştan söyleyim: benimle yabancı erkekler konusunda inatlaşacak biri olursa engelleyip ömründe duymadığı ve duymak istemiyeceği şeyler söylerim" İnsanların karşı görüşlerinin dinlemeye bile tahammülün yok. Faşizm denmez mi buna? Herkes yanlış bir ben doğruyum, en haklı benim. Evet evet. Düzgün bir türk erkeğine hayır diyeni görmedim daha, ama yabancıların da düzgünleri var bunu kabul etmek lazım. Etrafına bakarsan o asil Türk kadınının çok azaldığı görürsün zaten. Olayı kişiselleştirdiğin için devam ediyorum, yakışıklı bir Türk erkeği görse de atlayacak kucağına o bahsettiğin bazıları. Sorun yabancılar değil yani.

0|1
    0|0
    • tamam faşistim ama beni faşist yapan türk erkeğini aşağılayıp, yabancı erkeklerle çıkmayı halt sananlar, yakışıklı türk erkeği görselerde yabancı sanıp üstüne atlarlar onlara göre türk erkeği yakışıklı olamaz ama kendileri çok güzel olur

• ohoo nasıl bir nefret bu. Bi millete genelleme yapamayız ancak özel olarak bakarsak bir sürü bozuk insan var . O bahsettiğin kızlar yabancıların kötüleriyle karşılaşmamıştır henüz. Bu yüzden özel bir sevgi besliyordur onlara. Dünyadaki bütün insanların iyileri kötüleri var. Ha karşında bir tane aksi türk erkeği, bir tane de ne olduğu belirsiz ama nazik, insanlara değer verdiğini gösteren yabancı var. Ben de yabancıyı seçerdim. Nefret etme sebebini sorgula, neden onlar.

• Olmayan çok var

0|1
    0|0
  • bu laflarin aynisini neden erkekler icinde soylemiyosun?kadinlardan cok erkekler yabancilara duskun bu bir gercek..nedn tek tarafli bir yargilama bu?

0|0
    0|0
    • çünkü ata erkil bir dünyada yaşıyoruz erkek en medeni ülkede bile üstün sayılıyo, düşünsene kadın erkeğe gel yavrum buraya deyip sıkıştırıyo, erkekte pis sapık deyip kaçıyor, öyle bişey duydun mu

• kendi milletini bu kadar küçük düşürmesin o zaman

• Seni kendi haline birakiyorum.

• Bizde yabancı sevgili bulan türk erkeklerinden nefret ediyoruz nasıl ama? karşılıklı duygularımız.

0|0
    0|0
  • Bence kadınlar erkeklerin Rus kızı sevdasına inat böyle yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Bence 'I*Khan' filmini izlemelisin.Dünya'da Türkler'in, İngilizler'in, Almanlar'ın, Müslümanların, Hristiyanların, Yahudilerin, Budistlerin değil de yalnızca iyi ve kötülerin yaşadığını anlayabilirsin belki.

1|0
    0|0
    • Ne alakasız bir yorum.Sanki yeni izlemişsin de etkisinde kalıp filmin buraya yazıyorsun gibi :D

• sen bunları yabancı hayranı kadınlara söyle

Erkekler Ne Diyor 1

• niye çekemiyorsun milleti.Boşver bunları sen.Kendine bak bence

0|0
    1|0
    • istediğiin kadar küfür et umrumda değil haberin olsun

• kendime baktım yakışıklı bir türk erkeği gördüm ve dediklerin umrumda değil

• Ee tamam İşte çıkan çıksın birbiriyle sanane yani.Milleti çekememezlik oluyor biraz yaptığın reddetsende.Herkes özgür isteyen istediğini yapar.Takılma bunlara

Yükleniyor...