Evlilik mi Bekarlık mı ? Tercih sizin ama iyi düşünün her yönüyle...

Benim sorum şu, ben insanların evlilikteki ve bekarlıkta ki ruh hallerini takip edip, 2 taraf içinde büyük bir revizyona uğradığını birbirlerini delice sevip delice sevişenleri gördüm ve bir zaman diliminden sonra o evlilik daha farklı kişiliklere bürünüyor ve iki tarafta birbirlerine çok gaddar davranıyor? ve baylar bayanlar sizce evlilik neden sizin için çok kötü birşey ? neden hemen değişip farklı kişiklere bürünüyorsunuz ? benim vardığım sonuç gerçekten çok vahim... buda bir insanevladı olarak üzüyor beni...

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmeyi hayatım boyunca hep istedim. Kedi ailem ayrıldıktan sonra evliliğe daha çok değer verir oldum.Normal bu olaydan dolayı benim etkilenip evliliğe soğuk bakmam gerekir ama ben daha olumlu düşünmeye başladım.İnşallah bu hayalim gerçekleşir en yakın zamanda. Hayatımda bir insan var mutluyumda çok şükür. Onada hep derim sakın ama sakın değişme tamam evliliğin yıllar sonra getirdiği belki monotonluklar var ama biz yok olanlardan olmayalım dedim bunu başaran azda olsa insanlar var ve ben o azınlık kısmına her ne olursa olsun giricem. Bu tek tarafın elinde olan bir şey değil karşılıklı yapılması gerekiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben evlenmeyi düşünüyorum tabi kısmetim de varsa.

0|1
    0|0
  • Sevdiğim ve güvendiğim insanla bir evlilik.

Beraber eğleneceğim, her yere beraber gidebileceğim bir insanla...

Öyle biri yoksa bekarlık.

0|0
    0|1
  • 25 yaşıma kadar bekarım sonra mecbur evlilik

0|0
    0|2
  • bekarlık sultanlık kesinlikle. ama her nefis evliliği tadacak :) hemen hemen her nefis yani :)

0|0
    0|1
    • sana ne kadar zeki olduğunu daha önce söyleyen olmuşmuydu hiç?

• tamam o zaman ısrar etmiycem sen bilirsin..buradaki salaklar gibi taklalar atacağımı sanıyorsan yanılıyorsun.

• tüh yanıldık ne yapalım her şeyin hayırlısı :)

Erkekler Ne Diyor 3

• bekarlıktan bıktım artık biraz da evlilikten bıkalım =)

0|0
    0|0
  • bekarlık baba kimseyi kafana yük etmeden rahatına bak :)

0|0
    0|0
  • bekarlık ıyıdır ama bır sure sonra sıkılır ınsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...