Artık bende hal kalmadı

17 yaşındaki kuzenimin grunge ve punk dinlemeye başlamasıyla bende böyle giyinmek istiyorum demesi bir oldu. Günlerdir yırtık kot dışında bu tarza ait kotlar kemerler ayakkabılar botlar çizmeler montlar arıyoruz. N'olur bu tarza ait bildiğiniz marka, kıyafet ya da Ankara'da bir yer varsa söyleyin başka türlü bana huzur yok. Özellikle converse dışında bir ayakkabı önerisi lazım

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kızılaya git, konurda gez ara sokakları bulmaman imkansız, on a on bar var leman kültür var biliyorsan bu mekanları, bu mekanların olduğu yere git kızılayda bulursun aradığın punk rock tarzı kıyafetleri.

Ama her ne kadar Punk's not dead densede, punk artık ölmüştür. Yeni moda dubstep, kuzenin bir süre sonra punktan vazgeçeceği için mantıksız punker olması. Ama illa olucam diyorsa, Kİ bence diyordur, dediğim yerlere gidin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bahsettiğiniz tarz bir moda akımı değil bir fikir akımıdır.. bakınız :granc müziğin babası kurt cobain hayatı... yırtık kot satın almak için mağza mağza dolaşmanıza gerek yok eskiyen kotunu giyecek giyecek giyecek ve giyecek bir süre sonra kot belli yerlerinden atacak.. sinciri sağından dolayacak bir manası vardır.. siyah ren bir fikri vardır... ama tabi içi boşaltıldıktan sonra ha metal ha rak hepsi pop.. o yüzden çok ta sıkmaya gerek yok girim bir mağzaya alın çiçekli böcekli tişört çıkın.. sizede yazık bizede...

0|0
    0|0
    • Benimle ne alakası var ben aksini mi iddia ettim kız böyle istiyor bende onun istediğini arıyorum

• benim bir zamanlarki tarzim,converse disinda botlar ala bilirsin,marka rock ampilfied ara sira indirimler sitelere gelir,ben takip ederim hep.dene bence

1|0
    0|0
  • Sıkıntıya Bak Yaw ..

0|0
    0|0
    • Allah kimsenin başına benim kuzenimi vermesin bu hallere düşürür insanı :D

• Nedir bu modernitenin içimize ettiği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...