Sevgilisiyle ilişkisini göz önünde yaşayanlar.. (özellikle facebookta)

Merhaba arkadaşlar ben bir şeyi merak ediyorum sevgilisiyle nişanlısıyla eşiyle birlikte mutlu fotoğraflarını koyanlar, yüzlerce kişinin görebileceği şekilde canım cicim aşkım konuşmalarını yapanlar nazardan korkmuyorlar mı? Özellikle gerçekten çok mutlu olup da bu mutluluklarını herkesin göremesinde sakınca bulmayanlara soruyorum: hiç nazara geldiğiniz hemen peşinden olumsuz olay yaşadığınız ya da aranızın bozulduğu olmuyor mu, olmuyorsa nasıl korunuyorsunuz nazardan? ben kendi kendime aman ne güzel gidiyor diye düşünsem bile nazar değiyor sanki.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Nazara inanmam ama, yazdıklarına katılıyorum. Birliktelik, sevgi, aşk; bir Allah, bir de yaşayanlar arasında kalmalı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• nazarmı ? herkezde fors gösteriş ön planda 18 yaşındaki kızlarımız açık fotolarını koyar evlilerimiz zaten öyle gelceğimiz gerçekten kötü

0|0
    0|0
  • korunuyorlar veya onlara birşey olmuyor demek ki.

0|0
    0|0
  • Hep nefret etmişimdir o tiplerden :D Görmemişin çocuğu olmuş tutmuş s.kini koparmış sözüne çok iyi örnek teşkil eden tipler :))

0|0
    0|0
    • niyeyse kızlardan hiç cevap yok. en çok da onlar istiyor zaten uluorta aşk yaşamayı. adamı kendi haline bıraksan ille de fotoğrafımızı koyalım aşkım canım diyelim demezz diye düşünüyorum. diyenler de çok azdır

• Haklısın :)) cıvık cıvık bir aşk yaşamaktansa sade yaşamayı tercih ederim :))

• Herkezin Bi Gorusu Var İşte ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...