Halam kıskanıyo olabilir mi ?

bu aralar eniştemle baya sohbet etmeye başladık daha doğrusu o konuşuyo ben sadece evet doğru hmm falan diyorum da halamın bakışları değişti son zamanlarda normalde baya yakındık şimdi böyle buzdolabı gibi falan oldu eniştemle aramızda 15 yaş var yani o kadarda kıskanç olamaz bir insan bence siz olsaydınız halamın yerinde siz ne düşünürdünüz ?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• kıskanıyor olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sen onlara göre daha çocuksun ne diye seni kıskansın.. he ama bence eniştenin ilgisi senin hoşuna gitmiş.. :)şu yaşına kadar hiç mi ilgilenen olmadı senle ya :)

0|0
    0|0
  • Muhabbete katılırdım ve ikinizin arasındaki seviyeyi tespit etmeye çalışırdım nede olsa erkek bu uçkurun peşine gidebilir kız birde güzelse dikkat etmek lazım ;)

0|0
    0|0
  • halan haklı da olabilir..

farkında değilsin ama samimiyet sınırlarını aşmış olabilirsin..

15 yaş sorun değil..nede olsa 17 yaşında bir kadının 71 yaşında adamla evlendiğini gördük..

bence eniştenle arana azıcık sınır koy..

0|0
    0|0
  • eşinin sana yaklaşımı farklı hissetmişse kızkanmakta haklıdır halan

0|0
    0|0
  • ne konuştuğunuz önemli :)

0|0
    0|0
  • kocasına güvenmiyorsa kıskanabilir

0|0
    0|0
  • kendi çocuğundan kiskanani biliyorum ; 0)

0|0
    0|0
  • bir insan eniştesiyle ne konuşur ki? enişte yahu bu, bacanak gibi gereksiz bir kavram.

0|0
    0|0
  • Halanın pek hoşuna gitmemiştir bu durum.Yakında atlayabilir sana :)

0|0
    0|0
  • insanlık hali her şey olabilir sende davranışına az dikkat et

0|0
    0|0
  • Kadının kocasına hıı evet dersen tabi seni koca ayartıcı ahahahahaha

0|0
    0|0
  • sen yine de samimiyeti çok ilerletme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• senin eniştene karşı tavırlarında yanlış anlaşılacak, abartılı bir şey yoksa bu kıskançlığın nedeni daha çok eniştendir. sonuçta halan onu çok daha iyi tanıyor ve sen fark etmesen de eniştenin sana karşı yaklaşımında bir şeyler sezmiştir. halanın tepkisi doğrudan sana değildir, bence sen de eniştenin tavırlarına dikkat et. aslında değişen eniştenin sana bakışı olabilir.

0|0
    0|0
  • tavırlarında ya da eniştenin tavırlarında farklılık sezdiyse olabilir.

0|0
    0|0
  • olur olur yengem beni amcamdan kıskanmıştı bir kez canım dedi diye kıskanmıştır ihtimal dahilinde :)

0|1
    0|0
  • Halan çok kıskançsa normal herkesten kıskanır

0|0
    0|0
  • sende çok muhabbet etme yanına oturma gerek yok..

0|0
    0|0
  • yanlış anlamış olabilir misin ya da direk neden bu ihtimal geldi aklına?

0|0
    0|0
Yükleniyor...