Yüzme bilen/bilmeyen?

Arkadaşlar yüzmeyi aramızda çoğu kişi biliyordur istisnalar dışında tahminimce. bilmeyenler de lütfen söyleyebilir mi sadece merak ettim :) ve bir de bilenler kaç yaşında öğrendi ve de nasıl öğrendiniz yüzmeyi? Yaz gününe uygun güzel bir soru olduğunu düşünüyorum, tatlı cevaplar :)

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimi övmiyim ama iyi yüzerim..

Bizim Sülaledeki herkes iyi yüzer, Genetik sanırım asndamkdlsfh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 8 seansta öğreniliyor galiba.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ben bu sene öğrendim 2 ay içinde. Eğer içinde bir istek varsa, azimliysen başaramacağın hiçbir şey yoktur.

0|0
    0|0
  • Biliyor muyum bilmiyor muyum onu da bilmiyorum :D havuz ile deniz farkı oluyor sanırım :D yarım yamalak diyeyim :D

0|0
    0|0
  • 4-5 yaşlarımda öğrendim daha doğrusu öğretildi ırmakta öğretildi o yüzden iyi derecede bildiğimi sanıyorum

0|0
    0|0
  • 7 yaşında öğrendim önceki mekanımız denize sıfırdı denizde yatar kalkardım adeta..Yazın haricinde kışında denizde oluyorum bazen zıpkın avı için..

0|0
    0|0
  • Iyi bir yuzucuyum. Farkli denizlerde dalislarda yaptim.

0|0
    0|0
    • Ne mutlu size o zaman farkli bir tat cunku bu hele de profrsyonelsen daha da iyidir bence..

• Bazen kendi dunyandan cikmak ve de uzaklasmak icin bu tip baska baska ufak dunyalara ihtiyac vardir o yuzden hepsinden azar azar ufak profesyonellikler gerekebilir tipki sizde oldugu gibi :) o yuzden ne mutlu size dedim zaten..

• bilmiyorum kardeşim 3 kere boğuldum bir dahada öğrenmeye kalkışmadım girmem denize ne olacak :D

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi 7-8 yaşlarında kendiliğimden öğrendim. Yani babam sadece birkaç sefer gösterdi suyun üzerinde nasıl su yutmadan duracağımı sonrasında ben geliştirdim kendimi.

0|0
    0|0
  • 4 Yaşındayken babam öğretmiş

0|0
    0|0
  • Çocukken öğrendim. Kolluk ile yüzüyordum. Sonra birgün kolluğu çıkardım. Baktım hala yüzüyorum :)

0|0
    0|0
  • Kulaç atabiliyorum hızlı da yüzüyorum. Ama sabit su üzerinde duramıyorum. O kötü işte :)

0|0
    0|0
  • yeni öğrendim..yüzme güzel bir spor tüm vücudu çalıştırıyor..

0|0
    0|0
    • Evet. Kilo vermeye de katkısı var diye biliyorum. Zaten sağlıklı yaşamın en büyük destekçilerinden biri.

• tabi kızların kilo takıntısı öğrenmede etken ..abim bir kursa yazıl

• bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Biliyorum.

0|0
    0|0
  • 11 yaşımdayken kendi kendime öğrenmiştim iyi kötü şuan unutmuşumdur bilmiyorum heralde :)

0|0
    0|0
  • biliyorum da yinede daha iyi yüzebilmk için kursa gidicem

0|0
    0|0
  • Biliyorum yüzmeyi.

0|0
    0|0
  • Biliyorum.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum öğretcen mi

0|0
    0|0
  • Orta biliyorum yani denemem lazım

0|0
    0|0
  • Biliyorum. 8 yaşında falandım herhalde öğrendiğimde.

0|0
    0|0
  • 10 yaşımda teyzem öğretti 4 günde :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...