Artık Hayatın Eskisi Gibi Tadı Yok Diyen Var Mı ? :)

Artık Hayatın Eskisi Gibi Tadı Yok Diyen Var Mı ? :) Arkadaşlar Niye Artık Hiç Bir Şeyin Tadı Kalmadı Hayat Bayıyor Artık Yani Eskiden bir Hayatın Tadı Vardı Sizcede Öyle Mi ? Yani İsyan Etmiyorum Halimize Sonsuz Şükür. Ama Artık İnsanlarda bir mutsuzluk ve hiç bir şey den tad alamama var ? Yorumlarınızı Bekliyorum . :)

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşın kemale eriyor galiba.Genelde hayatın eskisi gibi tadı yok diyenler yarım asır bitirmiş oluyor toplanıyorlar rakı masasında aah ahh neydi o eski hayat o eski günler diye dert yanıyorlar.Yaşın kaç daha hayatın eskisi gibi tadı yok diyorsun ne gördün yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle katılıyorum bu söze ama genelde bunu diyenler büyük çoğunlukla maddi açıdan sıkıntıda olanlar oluyor bunu çevremden çok iyi gözlemledim yani ama tabi istisnalar da vardır. yalnız para falan değil de en önemlisi gerçekten sağlık, sağlığımızın kıymetini bilmezsek o isyan ettiğimiz hayatta en ufak birşeyden dahi tat alamayız. herkese burdan bol sağlıklı bir yaşam dileyerek sözümü noktaliym bari :)

0|0
    0|0
  • kimi her istediğini elde ettiğinden mutsuz hayat bir tat vermemeye başlıyor kimi de hiçbir istediğini elde edemediğinden.

0|0
    0|0
  • Benim için öncesine göre daha iyi

0|0
    0|0
  • eskıden var mıymış ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Göktürklere ait hitabelerde eski bayramların harika oldugu, artık eski tat olmadıgı ifade ediliyormuş :) Herzaman eskiye özm lem var.Nedenini bende bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Benim Moralim Hayatın Tadını Ve Anlamını Değişteremesede .. Lakin Ben Genede De Yok Derim ..

0|0
    0|0
  • hayatin tadi yok diyenin parasi bitmistir :)

0|0
    0|0
  • teknoloji ..bu konuda büyük etken..internet olmasaydı biz gençler hayattan daha da tat alabilirdik..insanlar sosyallik ihtiyacını genelde sosyal paylaşım sitelerinde gideriyor ama bu bir yanılgıdır..aslında asosyalliği beraberinde getirir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...