En korktuğunuz anlar,kişiler,olaylar vb. nelerdir?

Yatıyorsunuz ve bir süre sonra evde hırsız olduğunu farkettiniz,korktuğunuz için uyuyormuş gibi yapıp hırsızın çıkmasını beklemeye karar verdiniz.Hırsız yatağınıza yaklaştı ve "Uyumadığını biliyorum!"dedi.

Bu olay arkadaşımın başına geldi ve o günden beri hırsızlardan korkuyorum

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim eve hırsız girer mi bilmiyorumda girdiğinde mermiyle yüzleşeceği kesin benden önce babam farkederse tüfek fişeği ben farkedersem yarım metre ötemdeki 14 lü hırsızı teslim alır..Hırsıza yüz vermeyeceksin..

Bu arada senin arkadaşın hikayesine geberdim..Hırsız benim eve girecek üstüne bana uyumadığını biliyorum diye seslenecek iyiden iyiye ayar olurum valla hırsız benim evime girmiş üstüne bide artistik taslıyor vay a.k...Ulan uyumadığımı bilsen ne olacak ne hırsızlar var olaya bakarmısın:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Geçenlerde gelırken bir kopegın kuyruguna bastım yanlıslıkla serefsızım altıma zıctım :(

1|0
    0|0
  • Götümü duvara döner buyur abi derim

1|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • gece giderken biranda 4-5 köpeğin havladığını duymak altıma sıçıyodum nerdeyse

1|1
    0|0
  • Eline sağlık bizde de hırsız fobisi yarattın ya gece gece ^_^

1|0
    0|0
  • 3 gundur hirsizlikla ilgili sorular,biri bu ise girecek kaseden ama bakalim hayirlisi

1|0
    0|0
  • Bir insanın beni tanımadan benim hakkımda önyargılı bir şekilde yorum yapması.

Senin yaptığın gibi.

1|1
    0|0
  • yastığının altına sopa falan koy yaklaşırsa şakak kemiğinden içeri sokarsın levye de olabilir :)

1|0
    0|0
  • hırsızın benle konuşabileceğini zannetmiyorum

1|0
    0|0
  • O nasil hirsizmis saka gibi.. :-)))

1|0
    0|0
  • metin abilerden çok korkuyorum sdfghj

0|0
    0|0
  • hayırrrrrrr korktuğum başıma geldi ..senin profil fotondan korktum ablacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hırsız felan değilde ananemin bahcesinde oturuyodum sandalyeye uzanmıştım kafam arkaya sallanmış vaziyette birden kafamda 2 ilkyardım ekibi belirdi terstten bakıyorum ama onlara merhaba dedi bir tanesi gülümseyerek toplandım hemen oturdum döndüm baktım baya bildiğin ambulansda var kapının önünde noluyo layhnnn öldümm mü ben neresi burası hastaneyemi geldik derken ambulans gelmiş arka eve dedemde adamları almış gelmiş bahceden erik dut felan toplamış ikram ediyomuş yersiniz diye

Be adam haber ver bir beyin kanamasımı geçirdim ben acep böyle ters durunca diye düşünmüştüm hala anlatıp gülüyoruz.

1|0
    0|0
  • ben en çok ailemi kaybetmekten korkarım şu hayattı... :( ama hırsızda kötü bir durum hele bahsettiğin gibisi bizimde bir akrabamızı dövmüştüler ama yani öyle böle değil komalık olmuştu kadın ne hırsızmış :@

1|0
    0|0
  • sevdiklerimi kaybetmekten..

içimdeki çığlıkları yeniden duymaktan

kalbimin sağır olmasından korkuyorum

1|0
    0|0
  • Gece vakti telefonum çalınırsa korkarım

1|0
    0|0
  • Fenerbahçenin Galatasarayı yenme ihtimalinin olduğu an

1|0
    0|0
  • aha altıma sı*tım bıle .

1|0
    0|0
  • ölürdüm herhalde

1|0
    0|0
  • kapıyı bacayı kitler yatarım hırsız aklıma bile gelmez

1|0
    0|0
  • Metin abiler bence de : /

0|0
    0|0
  • Cahil

Kibirli

Art niyetli

Hırslı

insandan kaçınırım..

0|0
    0|0
  • Gecenin köründe telefonum ya da zilim çalarsa ödüm bkuma karışır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...