Özel Wing tsun dövüş sanatı sistemi

Kaçınız bu ismi tanıyor? hadi bakalım... soru detayı...

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• bilen bilmeyen konusmasın ben bizzat yapıyorum whing tsun escirima dünyadaki savunma sporları içerisinde en kökenli ve en iyisidir o ördek duruşlu zannettiğin şey tamamen fiziksel bir zeka ürünüdür insanın tüm uç refleks ve hassas yerlerini aynı anda çalıştırabilmesidir.. iyi araştırın arkadaşlar oturduğunuz yerden konuşmakla olmaz bu işler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tanımıyorum:)

0|0
    0|0
  • Duyuyorum böyle şeyler..

0|0
    0|0
  • onela ?

0|0
    0|0
  • tanıyorum... kusura bakmayın ama , ördek duruşlu insanların kendini savunma sanatı gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• özel eki haricin gerisi hakkında birazcık duyum vardı.

0|0
    0|0
  • Biz bunları İp-man ile öğrendik..

0|0
    0|0
  • Wing tsun ,wing chun,shaolin geç bunları kardeşim filmlerde abartıldıgı gibi değil hiçbiri eğer gerçekten dövüşmek istiyosan kick bokstan şaşmayacaksın 6-7 ay git bir arkadaşına low kick at bak bakalım arkadaşına ne olacak :D :D yalnış anlama öbür sanatlardada varda cart curtları çok

0|0
    0|0
    • O konuda tek kişilik dövüşün şahı jui jitsu ya da muay thai'dir, kick box'cunun gücü hamdır, tek bir savunmada o yandan savurarak çıktığı bacağındaki liflerin hepsini kopar :) hele de o tekmeyi bir wing tsuncuya sakın çıkma, göreceğin karşılık ayağının yere sıfır açmasıdır, tekme konusunda da taekwondoyu tek geçerim, soruya dönmek gerekirse sadece kimler ne kadar biliyor görmek istedim :)

• bruce lee nin hayatını oku bakalım sahte miymiş gerçek miymiş. face den de ekle: ercan şarbat. türkiyenin ilk gerçek ninjası. kendisine sor baalım kick box mu wing chun mu

• bana bruce leeyi mi öğreteceksin dostum ben zaten çindeki rahiplerin öyle oldugunu söylüyorum

• tanımıyom

0|0
    0|0
  • eğer bir wing tsun cu yer dövüşünü de biliyorsa sağlam birşeyler çıkabilir belki.jiu jitsu-wing tsun ikilisini kullanıyorlar sifuları benim biildiğim Türkiye de.

0|0
    0|0
  • zincir yumruklar ejder yumruğu turna tekniği... öğrenmeden ölmem arkadaş..

0|0
    0|0
  • Bilmemmi. zamanında başlicaktım istanbulda sağlam yokmuş hepsi kalitesiz hocalar. kaliteli olsa

0|0
    0|0
    • İstanbulda yokmuymuş? şaka mı yapıyorsun dostum?

• Dostum İstanbul'da olmayacakda nerede olacak? bence biraz daha gez bak.

• Sen yapıyormusun bu sporu ?

• ipman terk

0|0
    0|0
  • tanımayız

0|0
    0|0
  • biliyorum ya güzel bir sistem. refleksler çok önemli. ama ben tembel bir adamım o kadar antrenman falan :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...