Birileri size sıfatlar takıp dalga geçiyorsa

Eğer birileri sırf giyim tarzınızdan dolayı size kaşar gibi sıfatlar takıyorsa onlara nasıl davranızdınız utanırmıydınız bu durumdan ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• teknik olarak açık saçık giyindiğinizde yollu kadınlarla aynı kefeye konmanız günümüz türk insanı için normal görünüyor. içinizi bilemez daha önce cebindeki parasını kaptırdığı bir fahişeye sizi benzetiyor ve arkanızdan atıyorsa ona kötü davranmanıza veya utandırmanıza gerek yok sadece ona bakıp suratındaki acizliği görün gülümseyin bence bu yeterli unutma bir cahille savaşamazsın :) bende fit giyindiğim zaman havalı ve egoist diyorlar evet birileri diğerlerini her zaman kirletmeye çalışır sakin ol ve yoluna devam et :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Birileri ya sizi sevdiğinden takılıyor ya da gerçekten çekemiyor. eğer çekemiyorsa tadını çıkar ondan üstün biri olduğun kesin eğer seviyorsa sende ona takıl sende sıfat tak ona olay çözülür

0|0
    0|0
  • ailem harici kimsenin ne söylediği ne düşündüğü umrumda değil. kimseyi takmam asla. şuan sırf sıcaktan keyfi olarak saçlarımı 0 a vurdum. millet nasıl bakıyor gülüyor. herkes şapka tak kel kel dolaşma filan diyor. umrunda mı... hayır. 2 güne bir de hala kendim kesiyorum. Yani örnekti bu uzadı biraz :) kısaca takmam kimseyi

0|0
    0|0
    • mesela ablamda bana kaşar gibi giyiniyorsun diyor oda sevmiyor bunu ama ben böyle mutluyum

• ha ailem birşey derse dinlerim ama karar benimdir daima. Nasıl istiyorsam kimin ne düşündüğü umrunda değildir.

• öyle bayanlara kaşar felan o tarz şeyler takan erkekler karşima çiksin şerefsizler gidin ananiza baciniza bakin...

0|0
    0|0
  • anana bak senin anan kasar o. cocugu derdim

0|0
    0|0
  • milletin agzı torba değildir takmıcaksın sana öyle derler sonra peşinden koşarlar çok takma ama nacizane tavsiyem cok acık gıyınmemeye dıkkat et gercı senın kararın benımkı tavsıye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...