Bir kızın vücudunun orantılı fakat göğüslerinin küçük olması beğeninizi etkiler mi?

Bir kızın vücudunun orantılı fakat göğüslerinin küçük olması beğeninizi etkiler mi? Veya diyelim bu kişi sevgiliniz,bu durum onu çekici bulmanızı olumsuz yöne çeker mi? Silikon taktırmasını nasıl yorumlarsınız?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Salak der, terkederim..

Hiç bir kadına göğüs ölçüsü nedeni ile gitmedim, bu yüzden onun olmak istemedim.

Göğüslerinin içini değil, beyninin-ruhunun içini doldur biraz..

Hayatına, daha önce karşılaşmadığın öyle tür adamlar çıkar ki, şaşırırsın..

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Silikon taktırması bir eksidir, doğal olan güzeldir, makyajın fazlasıyla bir çoğumuz dalga geçer, max 24 yaşında bir bireysin, uzak dur silikondan ;) vücut her kızda var, farkın olmalı, bilmem anlatabildim mi...

0|0
    0|0
  • mutlu olacaksa taktırsın slikon:D hah bana kalırsa karanlıkta oldukça iyi, sorun yok küçük olmasında:Pp şaka şaka:D

0|0
    0|0
  • yüz güzelliği olmalı herşeyden önceee

0|0
    0|0
  • yatakta yanyana sırtüstü yatınca farkediyor sun küçük gögüsleri etkilemiyor desek yalan olur...

silikon da taktırmayı istiyorsa taktırsın

0|0
    0|0
  • Baktığın zaman göğüs bir kızda en önemli uzuvdur bence.

fakat bu kişi sevgiliyse iş değişir. Çok alımlı olmasını kimse istemez zaten.

isteyende ağır ılıktır.

Her neyse silikon takması bence saçma olur. Bu onun basit biri olduğunu gösterir hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • yoo sevıyosam olumsuz etkılemez cunku sevıyorum onu begenıyorum deger verıyorum hersey sexı gozukmek degıl

0|0
    0|0
  • silikona filan gerek yok.takılmam öyle şeylere.seviyorsam tabii ki..

0|0
    0|0
  • küçük olması benim için sorun değil silikon takmasını istemem

0|0
    0|0
  • benmkiler kadar olmamalı . cok büyükde olmaz dik ve diri olsun kafi ama yok diyede silikona falan grkte yok oldugu kadar

0|0
    0|0
  • Vücutla uyumlu ve çok sarkmıyorsa işte o memedir :))))

0|0
    0|0
  • ben kadınlara hayranım. hepsine tanrıça gibi davranmaya çalışıyorum

2|0
    0|0
  • Problem olmaz. Slikona hayr

0|0
    0|0
  • "Guzelligin on para etmez bu bendeki ask olmasa" demis Aşık Veysel

1|0
    0|0
  • küçük diriyse iyidir,büyük iyi değil bence

0|0
    0|0
  • Kesinlikle onunla cıkmayız , millet okadar yakışıklıki gögüs orantınına taktılar zaten aahahahah

0|0
    0|0
  • küçük daha güzel :) büyük ne öyle be :S zamanı gelicek sarkıcak falan :S en güzeli doğal hali

0|0
    0|0
  • silikona gerek yok ben zaten küçük severim.

0|0
    0|0
  • Ele avuca geliyorsa sorun yok mk.

0|0
    0|0
  • ben çok iri göğüsleri sevmem ..

0|0
    0|0
  • yahu neden bedeninizi bu kadar önemsediğimizi düşünürsünüz ki bir insan seviyorsa seni bedenin için mi sevicek o adam seni fiziğin için seviyorsa zaten hiç sevmesin daha iyi ruhun kalbin temizmi sen onu söyle biz de ona göre cevap verelim gerisi boş hikaye.

0|0
    0|0
  • Küçük sevenlerde vardır küçük severim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Silikon iyi olur ama minyonsan gerek yok bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...