Kaşımın ortasını alacağım ama günah diyorlar ne yapmalıyım

Erkeklerin kaşlarındaki eğri büğrü kılları almasının bir sakıncası yoktur Bu nedenle kaştaki eğri büğrü kılların alınmasını, sakalların kenar, yan ve altlardan alınmasına ve düzelltilmesine benzetebiliriz Ancak kaşları ve kaşlarının ortasındaki kılları alması doğru değildir. Böyle diyor ne yapacağımı bilmiyorum

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Günah kavramını söylerken dikkat etmek gerekiyor. Ağızdan çıkan her söz hüküm olabilir, fetva olabilir. Erkeğin ya da kadının kaş alırken günaha girmesindeki ölçü şekil vermektir. Yani mesela erkeklerin bazılarının kaşlarının ortası çok kaba durur, bu rahatsız eder insanı, Kaş sakal gibiyken tutup yay gibi inceltmek şekil vermektir, bu yaratılışı beğenmemek olduğu için günahtır. Ama şekil vermeden yani alınıp alınmaması arasında ölçü olarak değişmeyen şey günah değildir. Kadınlarda da aynı şekildedir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kötü ve rahatsız edici görüntüyü düzeltme imkanı vermiştir. kalkıp aziz sen trope gibi omayın yeter

0|0
    0|0
  • ido Tatlıses gibiysen al bir zahmet

1|0
    0|0
  • Bir arkadaşımda kadınların evlenmeden önce kaşlarını alması günah demişti hiç işim olmaz öyle şeylerle inanmam da zaten bu tür şeylere.

0|0
    0|0
  • Tek kaş dolaşmaktan iyidir sanırım almak.

1|0
    0|0
  • Günah mı değil mi bilemem ben ama alma bence sen. Hoş olmuyor erkeklerde..

0|0
    0|0
  • Kaşlarının ortasını ters yöne doğru al ve karınca yağı sür. iyi görünmeye çalışıyosun bunun günah olcağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • tek kaş olmaktan iyidir.

0|0
    0|0
  • neye inanıyorsan öyle yapmalısın ama bence al günah değil

0|0
    0|0
  • Saçmalama tek kaş dolaş cennete girersin belki çocuğum:)

0|0
    1|1
  • Rahatsız verecek ve kendini kötü hissetmene neden olacak derecede ise günah olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • kendimi kötü hissediyorum insanların yüzüne bakarken filan

• O halde abartmadan alabilirsin. Böyle bir şeye dinimizin müsaade ettiğini duymuştum sanırım, şu anda emin olamasam da. Araştırmanda fayda var.

• maalesef çoğu sey günah ama ortayı almak günah değil

0|0
    0|0
  • günah oldugunu düsünmüyorum ama fazla abartma alrken sadece ortadan al o kadar yeter :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Günah olmayan ne kaldı ? Ağam s*çmakta günah mıdır.

0|1
    0|0
  • çok kötü görüntü oluyorsa dinimiz müsaade etmiş..

0|0
    0|0
  • Yok artık daha neler mk her boka günah diyorlar. ee günah tamamda kızların hepsi cehennemlik ozaman. ortayı al hacı yanlara dokunma oda günahsa ben daha ne diyim

1|0
    0|1
    • yok kızların kaş ortası erkek gibi gürse alınabilir diyorlar

• Kaşlarını alıyorlar mk. buda günah ? neyin ortasını diyorsun.

• Günah dostum

0|0
    0|0
  • yok ya ne günahı ya

0|0
    0|0
  • küfür edicem şimdi şu günah muabbetlerine :) ne gerizekalı millet bu millet yaa,yav kardeş ister aldır ister öyle kalsın sorun yok,aldır sen günahsada bana yazsınlar günahını :)

0|0
    0|0
  • Günah mı? Yok artk mk. aldırmayıp da Martı diye simit mi atsınlar o zaman yolda yürürken

0|0
    0|0
Yükleniyor...