İzmir'de Bildiğiniz Kamp Alanı Var mı?

Sevgilimle İzmir'e yakın otobüs ya da metro-izbanla ulaşabileceğimiz kamp alanı arıyoruz. Çadırımız mevcut. Kamp kurabileceğimiz bildiğiniz alan var mıdır?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Var, Yamanlar dağında Karagöl var, göl kıyısında bungalovlar var,

link

ama arabasız gidilmiyor olabilir, otobüs dolmuş var mı bilmiyorum

0|0
    0|0
    • burayı gerçekten çok beğendim, çok teşekkür ederim, ulaşım olanaklarını araştırayım ben biraz:)

Erkekler Ne Diyor 10

• İzmir'de bildiğimiz kamp alanı yok.

0|0
    0|0
    • peki, teşekkür ederim:)

• biliyorsanız hala yardımcı olabilirsiniz bence:)

• Google amcadan detaylı araştırma yapabilirsin tabi ama favorim ve önceliğim kesinlikle Urla.

• bende hep korku filmlerinde bu adamalrın isi gücü yokmuda hadi kampa gidelim vs die ıssız bir yere gidiolar diodum meger gercekmis yok artk

0|0
    0|0
    • kamp güzel bir tatil seçeneği, fiyat olarak da daha hesaplı oluyor, daha önce başka şehirlerde de gittim, tavsiye ederim :)

• bekleyn seri katil yolda sizi bekliyor ama sakın ayrılmamazlık yapmayın heyecan kalmıyor sonra :)

• çok korkutuyoruz kendimizi o filmlerle, duyduğumuz rivayetlerle falan hayatı yaşamak gerek biraz:) şaka yapıyorsunuz biliyorum ama çadır tatilini seçen bir sürü kişi var gerçekten ve konforlu bulmayanlar var evet ama söz ettiğiniz kadar da korkutucu değil, altını çizmek istedim:)

• Aman dikkat edin kendinize...İtle kopekle ugrasmayin sonra

0|0
    0|0
    • teşekkürler öneriniz için. şu ana dek çadır tatillerimde bir problemle karşılaşmadım, bunda da karşılaşmam umarım:)

• izmirin metropol sınırı içerisinde kamp alanı yok bir tek foçada var onda da çadırı kiralıyosun bungalov falan da var kendi çadırını götüremiyon eski foça ile yeni foça arasındaki koyların birçoğunda var

0|0
    0|0
    • ben de foça ya da urlayı tercih etmek istiyordum foçayı biraz daha araştırayım öyleyse, teşekkür ederim:)

• İzmirde değilde Muğlada biliyorum fazlasıyla..

0|0
    0|0
    • kısa süreli düşünüyoruz, muğla biraz uzak kalacak o yüzden bize teşekkür ederim yine de:)

• girin bir ormana.

0|0
    0|0
  • sahil kesiminde yapabilirisniz isterseniz urla ya da karaburun tarafında ama izbanla gidemezsiniz :/

0|0
    0|0
    • urlaya otobüs var sanırım, çok pahalı olmazsa taksiyle devam edebiliriz. bildiğiniz önerebileceğiniz bir yer var mıdır peki urlada?:)

• sahil boyunda herhangibiyerde kalabilirsiniz biz bir gece kalmış sabahlamıştık :)

• tepecik var

0|0
    0|0
    • izmiri az çok biliyorum ama teşekkür ederim öneriniz için:)

• rica ederim ne demek ben hiç bilmiyorum

• Bende her sabah kalktığımda çadır kuruyorum :/

0|0
    0|0
    • çok klişe espriler bunlar, üzgünüm ama gülmedim :/

• Yasak mı cadır kurmak :(

• çınarlı da var kamp alanı

0|0
    0|0
    • kampın adını biliyor musunuz ya da bir iletişim bilgisi, internet sitesi bilgisi v.s var mı sizde?:)

Kızlar Ne Diyor 1

• karagöl :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...