ılk korku fılmınızı hangı yılda ızledınız?

Benım arkadasın ılk korku fılmını 2006 da dabbeyı ızlemıs hatırlıyorumda ben o yıl karnemde 4 tane 1 getırmıstım ınanın dabbe kadar korkunctu

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an 19 yaşındayım.

Sanırım orta okul 1. sınıfta iken izlemiştim.Yıl 2006 oluyor herhalde.

Okulumuz gezi turu düzenliyordu.Vakit geçirmek amacıyla otobüsteki televizyona takıp seyrettirdiler :)

Yolculuğumuzda akşam 7-8 gibi devam ediyordu :) Filmi de o saatte seyrederken istikamete doğru ilerliyorduk her taraf karanlıklar içerisinde...Otobüsün içerisi bile karanlık.

Neyse , istikametimize ulaştık :) Sabah namazından 1-2 saat önce kahkaha sesleri , korkunç ve garip sesler duymaya başladım.Perdelerin dışarıdan gelen hava ile havalanması...

Dayanamadım arkadaşa seslendim , sesler geliyor mu dedim ? Hayır cevabını alınca hakikkatten tırsmaya başladım.

Ben namaz kılmayan Limmm10 , sabah namazından 2 saat evvel hocam dahil olmak üzere tüm sınıfı kaldırdım.

Daha var dediklerinde ise , hocam abdest alalım sohbet edelim...Derken ikna ettim.Namazımızı kıldıktan sonra etraf aydınlanmaya başladı.Rahat ve derin bir uyku uyuduktan sonra ki akşam zor da olsa uyumayı başarabildim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hatırlamıyorum o kadar eskiyi.

0|0
    0|0
  • 6 yaşindayken tek başıma büyüyü izlemişdim :D

0|0
    0|0
  • 2005 yilinda testereyi izlemisdim

0|0
    0|0
  • 13 yaşında

0|0
    0|0
  • sanırım 10 yaşında

0|0
    0|0
  • Cocuklugumda izledim Chucky bebekti.

0|0
    0|0
  • film değildi ama bildiğin koku dizisi yani ben saman yolunda 7. boyut diye bir şey vardı ordan izledim ya kadın ölüyor kocası paraya şıkışıyor kadının mezarı açıyor kadının parmağını kesip yüzüğünü çalıyor kadında adamın rüyasına sürekli geliyor kopmuş parmğıyla daha 6 yaşındaydım çok etkilenmiştim

0|0
    0|0
  • 89 dogumlu olduguma göre 95te falan izlemişimdir elm sokagını tam emin olamadım ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• seneeeeeeee 1950 martının bir kıs günüydü dısarda kurt ulusmaları kus ötüsleri kedi vurusmaları vardı filmi izlerken bahcedeki kuyudan sacı uzun bir kadın cıktı sonra zili caldı actım oturduk cay felan ictik meger derdi baskaymıs gillette mach 3 turbo istiyomus verdim sacını sakalını kesti insana benzedi abi sagol ya aylardır sacım kasınıyordu dedi tamam yigen dedim kuyusuna geri döndü

0|0
    0|0
  • 94 senesi sanırım dracula vardı Cine 5 te izlemiştik yanlış hatırlamıyorsam ilk korku filmimdi ama ben pek korkmamıştım.Ondan sonraları Elm sokağı kabusu falan moda oldu onlara baktım.

0|0
    0|0
  • 10-12 yaş aralıgında

0|0
    0|0
  • dabbeydi yerimden kalkamadım bilmem kaç saat kalktığımda koltukta gtümde ıslaktı

0|1
    0|0
Yükleniyor...