Hz muhammed hakkında ne düşünüyorsunuz?

Allahın habibidir öncelikle.Bir ayette Şeytana tövbe etmesini ona kefil bile olacgnı söylemiştir.Bütün peygamberler onu mujdelemiştir.Allahın resulu hakkında ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
Peygamberimize salavat getirelim arkadaşlar. O ki Allahın sevgilisi Kulun sevgilisidir.
TANİMAYAN YADA KUFUR HAKARET EDECEKLER GELMESİN

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili kardeşim augustıne amelesini sallayıver bu enayi önce götünün korkusundan gizli yazayımda beni pandiklemesinler ayağına yattı sonra deşifre edince ergeni bu sefer gururuna yediremeyip mini eteğini kaldırdı zaten benide engellediği için tırsak olduğunu baştan beri biliyorum..

Birde bu sülük hristiyan türklerden bahseder hristiyanlığın ömrü türklere sefer düzenlemekle geçti ezdik geçtik parçaladık bitirdik bu gerizekalı hala hangi türküğü savunuyor çok garip:D

Üstüne bide inancınızın tanıtımını yapın demiş bu ergene ben tanıtım yapsam ne yapmasam ne ırkına saldıran bir dine kapılmış mı desem hristiyan eteğiyle ateist düşüncelerini sivri zekasıyla paylaşıyor mu desem karar veremedim ancak kendini ilerizekalı ve uyanık zanneden aptal uyanıklardan olduğu kesin..

0|0
    0|2
    • Herkesin inancı kendine inanmyrsan bittii gtti niye uzatıyolar anlamadm.neyi gostermeye çalişyolar anlamadm.ekldm seni.

• Yinemi yazdın:-C

• Kimin, ne zoruna gidiyor? Bu kısmı anlamadım.

Zorumuza giden şey, 1040-1157 Selçuklu, 1421-1699 Osmanlı hükümranlığı mı?

Benim esas anlamadığım şey, size bunları kim söylüyor? Çünkü hayatımda böyle saçmalık görmedim.

Gelelim şu 900 yıl saçmalığına...

Hun Türkleri'ne baktığımızda, en kötü ihtimalle M.Ö. 3. Yüzyıl'da Don-Volga çevresine geldikleri tahmin edilir ve 470 yılına kadar hüküm sürerler. Yani M.S. 5'inci yüzyıla kadar varlık sürdürmüşler.

Bu durumda da 800 yıllık bir Hun tarihi var.

Erkekler Ne Diyor 18

• Hz.Muhammedi burda anlatmaya kalksak sayfalar yetmez o ne yüce bir kuldur. Allahım bizi onun yolundan ayırmasın inşallah. ve ben şunu da anladım ki ks de bu tür konularda soru sorulmamalı artık çünkü bu insanlar, insanı gönaha sokar. ha şöyle bişey var dinimiz hakkında bilmediğin bir konu olur onu öğrenmek için bir soru sorarsın ama gene gelcek cevaplar yararlı olabilceği kadar tehlikeli de olabiliyor çünkü insanlar bazen ne dediğini bilmeyebiliyor.

0|1
    0|1
    • Dogru söylüysun ama çok hakaret var ben ustelik karsılikta hakaret kufur etmiyorum dinleri neyse bu haksızlık.asagda bitane hristyan var gercekmi bilmem ama ucuyor resmen

• sırat köprüsünden geçerken asıl o zaman uçucak :) aah ahh allah yardımcımız olsun. adamlara anlatıyorum ayetlerimizi ama inanmayan gene inanmıyor daha ne yapayım ben bu insanlara bilmiyorum ki.

• Allah yalan hadis cikaranlarin saptıranlarn belasni versin

• kötülüğü olmayan tek insan...

0|1
    0|0
  • Alemlere rahmet peygamberi s.a.v yeryüzü ve gök yüzü onun nuru üzere yaratılmıştır efendimiz ahlaki yaşantısıyla bizlerin örnek alacağı önder peygamberdir

0|0
    0|0
  • keşke sormasaydın şimdi kendini bilmez birkaç kişi gelecek yine

0|0
    0|0
  • herseyiyle mukemmel bir insan

ben hiç bir lideri tanımıyorum cıkıp bu sizinle son konusmam diyen

diyelimki islam onun kendi düşünceleri

ama bir insan ölümünü bilmesi için gecmişini cok iyi bilmeli.

yani öyle bir sistem kurduki onun uzerine öylesine mukemmel bir sistemi dünya hiç görmedi...

0|0
    0|0
  • üstün insan,örnek insan böyle bir iki kelimeyle anlatılmaz o bütün güzel sıfatlar ona aittir.

0|0
    0|0
  • olmasaydı olmazdık...

0|1
    0|0
  • şimdi ne söyleyeceğimi bilemedimki cennetin kapısında bile ismi olan bir yüce insan için hangi güzel sözü söylesen yine az kalır

0|0
    0|0
  • söyleyemem cünkü anlatacak kelimeler bulamam o yüzden peygamberimiz diyorum cünkü onu anlatacak baska bir gelime ona yakısmaz gibi geliyor

0|0
    0|1
  • Ben aciz bir kul olarak ne düşünebilirim ki? Önemli olan, onun bizler hakkında ne düşündüğü.

0|0
    0|0
  • Kainatın yaratılma sebebi, mübarek parmağı ayı işaret edince ay ikiye bölünüyor...

0|0
    0|1
  • bu sitede zor be kardeşim.imkan yok durum yok.ama yapmaya çalıştığın şeyi anladım.

0|0
    0|0
    • Gidermisin

• Dogru ama ben paylaşmak istedim.

• hayırlı geceler umarım mutlu olursun sonunda.

• o tarif edilemez. Onu tarif etmeye insan aklı yetmez. keşke onun bir kılı olabilsem.

0|0
    0|0
  • O'na yakışmıyoruz.

0|0
    0|0
  • kainat onun nurundan yaratılmış başka söze ne hacet

0|0
    0|1
  • canımı veririm düşünmeden

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • örnek insan

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Böyle sorular sormakta ki amaç nedir anlamış değilim. Allah la kul arasındaki şeylerin merak konusu olmasına anlam veremiyorum

0|3
    0|0
    • Niye geldin alnına namlumumu koydum

• Aslinda kul ile baska bir kul arasindaki dusunceler merak konusu ve evet ben de anlam veremiyorum.

• cevabımda böyle soru sorma yazdığını göremiyorum, anlam veremiyorum dedim .

• Olmasaydı, olmazdık. (S.A.V)

Şimdi yobaz derler kesin :)

0|2
    1|0
  • O kim ?

0|0
    3|8
  • iyi bilirdik...

0|0
    1|6
  • Peygamberimiz.

0|2