Hani insan hisseder ya.. ( bir bakıın )

başladığın bir ilişki sonu ayrılık olucaktı başka çare yoktu.bunu bile bile sevgili oldun. her anınız güzeldi. hiç hayaliniz olmadı çünkü onun hayalleri vaardı. sevdiğini hep hissettirdi. hani kadın hisseder ya. her bakışı sevgiyleydi. ama sonra bir anda çıkıp gitti. veda etmeden.hoşçakal bile demeden. aradın, aradın,aradın açmadı. bekledin bekledin. gelmedi.günlerce ağladın. kafanda hakladın onu. zaten ayrılıcaktık ondan belki veda etmedi diye. bir insan neden veda etmeden giderki ? bir anda yokolup bütün güzel anıların içine nasıl ederki? sevmemiş diceksiniz seviyordu hissediyordum. ama anlam veremiyorum. peki ya gitmek bir erkek için bu kadar kolaymı ? ( neden sonunun ayrılık olduğunu sormayın )

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Onun için kolay olduğunu ne biliyosun? Belki ayrılık vakti geldiğinde dayanamayacağı için çekip gitmiştir bir anda?

0|1
    0|0
    • neden bencil oluyor. beni niye düşünmüyorki ? birşey demeden gitti. onunlamıyım değilmiyim bilmiyordum bile arafta kalmışım gibiydim.

• Yok rica ederim umarım unutursun en kısa zmanda :)

• umarıım :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Hoşçakal demekten korkmuştur. Sen vazgeçirebilirsin diye

0|0
    0|0
    • vazgeçirebilseydim baştan vazgeçirirdim. arayıp telefonla söylemekte mi zor mesaj atmaktamı

• bu hikayenın aynısını bende yaşamıştım

0|0
    0|0
    • sonuç noldu ? sonunuz noldu?

• aynen aynen :D

• benım kıde oyle oldu, kendi içinde sorunlarını haletmesı gerekıyordu o yüzden bıttı

0|0
    0|0
Yükleniyor...