BU NEREYE KADAR GİDECEK BÖYLE?

arkadaslar cok sevdıgınız bırı oldu butun duygularınızı ona harcadınız.hayaller vardı gelecege yonelık ınandınız. herkesten cok ona guvendınız ve belkı sevıldınız de ama sızın kadar degıl ve bıttı. Tamam ınsan bır sure sonra alısıyor dogru ama ınsanın agırına gıdıyor.hanı bır gun pısman olsa bıle hıc bır sey yoluna gırmeyecek . bu genc yasımda ne aska ınancım kaldı ne hevesım .nedır bu ısın sonu ? Nasıl dusunmek lazım

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her an, her şeyin olabileceğine inanmak lazım sadece.. zor durumlar bunlar..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşın küçük daha 4 5 sene sonra bu günkü düşüncelerini gülerek hatırlayacaksın

1|0
    0|0
  • Doğru adamı bulmak için bakmak lazım doğru aşkı değil..

1|0
    0|0
  • ilerde böyle düşündüğüne pişman olacaksın..

1|0
    0|0
  • ne kadarlık bir ilişkiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ayni durumu bende yasiyorum biri cikacak karsimiza ve biz istesekte istemesekte bizim tum heyecanlarimizi geri getirecek bence ben buna inaniyorum ya da inanmak istiyorum :)

1|0
    0|0
  • bir gün karşına senin gibi bir erkek çıkar ve seni aşka inandırır(:

1|0
    0|0
  • aynen senin gibi düşünüyorum çok haklısın..

1|0
    0|0
  • İnsan karsısındaki kişiyi görmüyo kafasındaki silüeti karakteri giydiriyo ona asık oldum sanıyo aslında karsısındakine değil aşık olmak doyasıya yasamak istediği için böyle oluyo tam aşk bulamayacagıma inananlardanım ama ask var mı kesinlikle

0|0
    0|0
  • : l

0|0
    0|0
  • inanc, heves zamanlar geri gelir bence. soyle dusun, hayatının en buyuk derslerinden biriydi. birdaha asla bu kadar cok uzulmeyeceksin. gecti gitti...

1|0
    0|0
Yükleniyor...