Boş insanları hayatın boşluklarına koysak bir işe yararlar mı?

Boş insan nedir diye kafa yormadan önce;kendi boş insan tanımınızı ele alın.O insanları hayatın boşluklarına koysak,şurada burada dursalar,masanın üzerindeki süs eşyası gibi işe yararlar mı?

Yoksa göz zevkimize hakaret mi olur bu?

Bana göre gereksiz sana göre olmazsa olmaz olabilir.Bazıları sade seviyor ya hani.

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Bi' an sende "x sevgilim bana şunu yaptı, ne yapmalıyım" gibi bi' soru sordun sandım, canlı yayın onlarla dolu da ://

Öldürmek için kafalarına sıktığında kurşunun 4 gün 4 gece beyin aradığı insandır, boş insan..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç bir işe yaramaz boşun doluluğu olmaz...

0|0
    0|0
  • Koyulduğu boşluğu bile hissedemezler..

0|0
    0|0
  • kendine yapacak iş bulamayan , sürekli sıkılıyorum diyendir boş insan.

sorumluluk , iş vermek gerekir

0|0
    0|0
  • İşe yarar mıyım, emin değilim...

0|0
    0|0
  • yaramaz, boşa koysam dolmuyor, doluya koysam almıyor; atalarımız zamanında noktayı koymuş:Pp

0|0
    0|0
  • daha çok üzerlerine basılıp geçilsin ise evet..

0|0
    0|0
  • boşluk kalması boş insanla dolmasından iyidir bence...

0|0
    0|0
  • Öldüğünde, kimsenin haberi olmayacağı insandır. Zaten yaşarken de, dünyaya yüktür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• legonun boş kalan yerine uymayan bir parçayı sıkıştırmak gibi

aslında bütün o parçayı reddeder ama sen sırf o kenarda kalmasın, bu oyunun bir parçası olsun diye sıkıştırmaya çalışırsan tüm parçalar dağılır

o yüzden ayağınla koltuğun altına ittir onu,gözün görmesin,varlığını unut

işe yarayacağı gün geldiğinde temizlik yapan biri onu koltuğun altından çıkarır zaten

0|1
    0|0
  • boş insanda herkese göre değişir kimine göre hiç kitap okumayan insandır kimine göre hayatı ot gibi yaşayandır boş sandığımız insanlarında dolu yerleri var bardağa nasıl baktığın hangi açıdan baktığına bağlı biraz eskiden boş olarak baktığım kişilerden öğrendiğim şeyler oldu bir yandan da ders oldu kendi boşluğumu kapattım

0|0
    0|0
  • düşündüm de boş insan tanımım yok, istersem herkesten öğreneceklerim var. ceo dan araba tamircisinden ev kızından kör dilenciden..

hayattın boşlukları yok boşaltan beyinler var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...