Aşkınız için her şey yapar mısınız?

Ailenizi karşınıza alır mısınız? en sevdiğiniz arkadaşınızdan vazgeçebilir misiniz? okulunuzu bırakır mısınız? huyunuzu suyunuzu değiştirir misiniz?...neler yaparsınız. onun için her şeyi göze alabilir misiniz?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Bunları yapmama gerek kalmadı. Beni olduğum gibi kabul eden biri ile evlendim. Okuldan vazgeçmedim asla, çünkü onun ile tanışdığımda okul bitmişti.Bitmemiş olsaydı dahi o da okulumu bitirmemi isterdi. İkimizde okullarımızı bitirirdik. Ailemi karşıma almak gibi bir durum söz konusu olamaz, çünkü onlar bana en iyisini düşündükleri şeyi söylerler. Sadece iyi düşünmem gerektiği söyledikleri anda o kararı yeniden gözden geçiririm. Onlar yanlışsa hatalarını söylerim. Şimdi sevdiğim,beni seven, ailemin sevdiği, ailesini sevdiğim ve beni seven bir ailesi olan biri ile evliyim. Ha şimdi herşeyi yapar mısınız? derseniz.

Ölüm, ölüm nedir ki gülüm? Ben onun için yaşamayı göze almışım...Bu kadarı neler yapabileceğimi anlatmaya yeter sanırım.

1|0
    0|0
    • yorum için teşekkürler :) şanslısınız :)

• Teşekkür ederim.:)Allah herkesi mutlu etsin İnşaallah ve kimseyi sevdiği için başka şeylerden vazgeçmek sorunda bırakmasın.

Bir artı puan verirsiniz artık :)Şaka yapıyorum geç oldu malum pazartesi oldu. Herkese iyi geceler.

• :) amin inşallah :) size de iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Ailemi karşıma almam, onları ikna etmeye çalışırım.

En sevdiğim arkadaşımdan vaz geçmem, zaten bunu gerektirecek bir durum olacağını da sanmam.

Okulumu bırakırım.

Huyumu suyumu değiştiririm.

Vucudumu değiştiririm. (kilo alma verme meselesi ve ya kas yapma gibi)

Adam öldürmem.(hayat memat meselesi dışında tabi)

0|0
    0|0
  • E hayat mı kaldı şimdi bende, bu aşkı yaşamak için :D

0|0
    0|0
    • Allah kolaylık versin kardeş :)

• :) bizi olduğumuz gibi kabul eden birini bulmak gerek sanırım :)

• hay ağzını öpim o dediğinden :D

• karsıdakinin buna değip veya değmeyeceği,

sen yaparsın ama o buna değmiyorsa s,klmiş sıpaya dönersin uyandırıyım,

kimsede okadarına değmez zaten

0|0
    0|0
  • alırım diyen kızların %99 alamıyo bizzat yaşadım çevdemdede gördüm

0|0
    0|0
  • dagları deler denizleri asta gel kurbanın olam gel ne olur sarkısını mırıldanırım

0|0
    0|0
  • Erkekler yapoıyor ama kadınlar nankor yapsa bile basına kalkıyor

0|0
    0|0
    • önyargı!

• noktaları koy :D www den sonra ve kızlarsoruyordan sonra nokta koy yeniyiz ya hani link atamıyoruz :D

• www den sonra koymuştum ama diğeri gözden kaçmış :)

• bu konularda büyük konuşmamak lazım

0|0
    0|0
  • herşeyi göze almam çünk sonunda onu kaybedersem çirkin ördek yavrusu gibi ortada kalırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• artık hayır, çünkü değmediğini gördüm ..

0|0
    0|0
  • Ailem kadar kim çekti ki çilemi.. tirnagi etmez kimseee

1|1
    0|0
  • ailem ayrıdırrr

0|0
    0|0
  • Hayır yapmayacağım şeyler vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...