Yıl dönümümüzü bile bilmiyor !

az önce yıldönümümüzü sordum sevgilime. 10 ağustos dedi halbuki 24 ağustostu.. braz üzüldüm ve bana bağırıp çağırmaya başladı ben insanım unutabilirim hatrlamayabilirim ayrıca ben öyle hatırlıyorum sorun çıkaracak yer arıyorsun filan diyip yüzüme kapattı telefonu ne yapmalıyım ? haksız olan ben miyim?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• morali bozukken yapmıcaktın bunu cok üstüne gitmissin en azndan ayı tutturmus oda insan unutabilir doğru biraz alttan al bakalım oda haksız bir yerde ama

0|0
    0|0
    • doğum günümü bile blmyor..

• öyle diyincede bağırıyor. ben hep haksızım kendimi savunmama izin vermiyor

• öyle iliski olmaz ama kendini savun ya da bitir

Erkekler Ne Diyor 5

• Yahu ben kendi doğum günümü bile bilmiyorum. Hatta KS'ye kayıt yapacağımda ''Lan ben ne zaman doğmuştum?'' diyerek kimliğime baktım da bilgilerimi girdim.

Takma be bukadar.

0|0
    0|0
  • ne yani .Böyle herşeye takılırsan mutsuz olursun.Bu işin yıldönümü filan olmaz.Her an bir dönümdür zaten..

0|0
    0|0
  • unutabilir ama sanı bağırması da olmamış.

0|0
    0|0
  • onun yaptığı suçlu psikolojisi

0|0
    0|0
  • Haksızsın. Anı yaşayın biraz ya. Ayrıca ayı tutturabilmiş. Benden iyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bağırması gerekmz benimki yıldönümdn tut ilk konuşma ilk seni seviyorum ilk buluşma gün gün hatırlar :D

0|0
    0|0
  • Sana bağırması gerekmiyor alttan alabilirdi.

0|0
    0|0
  • Sakın arama yazma kendisi koşsun peşinden

0|0
    0|0
  • Canım sevgılın sıkıntılıymış benımkısı unuttugunda ben ona trıp attıgımda alttan alıp ozur falan dılemıstı ılgınc yanı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...