Benim gibi çevresinde arkadaşı olmayanlar var mı?

ben tokide oturyorum dağın başı bildiğin. Konyada okudum mezun oldum bütün arkadaşlarım orda kaldı sıkntıdan sadece dışarı gidip tek başıma oturuyorum o derece yalnızım :( komşularımız arkadaş gibi benle ama hepsi 30 yaş ve üstü :/ bütün vaktimi nette geçiriyorum nerdeyse

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Hmmm konya güzel şehirdir.Sıkma canını çevrende arkadaşının olup olmaması sana bağlı.Sosyal ortamlara karış kurslara falan git.Canını sıkan bir şey olursa biz buralardayız bak bir ton insan var birimizle dertleşebilirsin.İleride o kadar fazla arkadaşın olur ki misafirden sıkılır yalnız kalmak istersin:==) dememi deme:D

0|0
    0|0
    • tamam teşekkür ederim :D

• Hangi bölümden mezun oldun bakalım ben de bu sene mezun oldum tüm arkadaşlarım İstanbul'da kaldı şu an sınavlara falan hazırlanıyorum da sıkıntıdan ölücem sanıyorum bazen:=) aynı durumdayız yani=) yalnız diilsin:=)

• iyide kurslara falan gitmiyormusun çalışmıyormusun ?

0|0
    0|0
    • diplomalı işssizm ben :) kursalra gitmek için 1 saatm yolda gecer :)

• peki sen neden işe giremedin ya da girdinmi ? üşendiğimden değil ben bu şehirde yaşamak istemiyorum zaten ama 1000 tl gibi bir maaşla evmi gecindireceksin kiramı faturalaramı evin ihtiyacınamı harcıyacaksın ? ben bir iş görüşmesi için istanbula gittim düşün calışmak istemeyen biri görüşme için istanbula gittim neyden bahsediyosun ?

• 1000 tl güzel para özellikle senin için vede böyle durmayacak maaşın anlyıorumsun hemde tecrübe kazanacaksın diğer yerlere geçişsindekolaylaşacak... ben bu bahsettiğim işe çok ağır sözleşme koşullarından dolayı girmedim hatta gittim otele geri döndüm.. bak güzelim madem evlenecem diyorsun 1000 tl gibi maaşı sen alaacksın 1000 tl ile ev geçindirilmeyeceğini bırakta kocan düşünsün ailede tek birey varsa 1000 tl ye geçim kesinlikle olmazz bir arada güzel şeyler yapabilirsiniz

• tek çaren kalmış o da güne gitmek :D :D

0|0
    0|0
    • iğrenc o günler ya hiç gittinmi kadın gününe coluk cocuk bir yandan yemeğimi yiyp kalkıyom heemn :)

• Gerekte yok zaten :)

• olmasın bir zahmet :)

• Bende de var aynı sıkıntı herkes işe güce başladı arayıp ta gezelim demeye utanıyorum

0|0
    0|0
    • Aynen ya :/ bir işe başlayaydım

• Benim beklediğim birisi bile yok :(( Ben senden daha dertliyim lan :D

• askere gidinci arkanda birini bıraktığın zaman anlarsın tabi askere gitmediysen :)

• Lise ya da ilkokuldan hiç mi arkadaş edinmedin biraz yakın? Varsa onlarla çık gez biraz

0|0
    0|0
    • Hiçbiriyle görüşmüyorum yıllar malum dağıldık hepimz ..

• :D:D Tabi biraz yabancı kaçıyor arkadaşım yok bu şehirde diyen birine :D ya ne bileyim bir şekilde 1-2 arkadaş edinsen gerisi gelir de. KSden arkadaş edinmeyi dene? ama hemcinsin olsun sakata gelmeye gerek yok ^_^

• yok ya aman aman :)

• hobi edin yok mu uğraşabileceğin bir şeyler...

0|0
    0|0
  • olsun üzme canını bizler senin yanındayız her zaman senle sohbet ederiz

0|0
    0|0
  • konya nasıl ya bu sene selçukta başlıycam elek.elektronikte

0|0
    0|0
    • ortam sıfır :D mühendislkte güzel ama ayışığı diye b cafe var coğu mühendis adayı orda takılıyo ya da gökkuşağında pinekliyo mesaj atarsan bilgilendirebilrim..

• ark. isteğini kabul edermisin 3 lwl altındayım ya mesaj atamıyorm :D

• tokilerin en öenmli sorunu :D

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • aynı ben haa.bende 29 yaşıma geldim arkadaşlarımın birçoğu evlendi yalnız kaldım :(

0|0
    0|0
    • aynen benmde evli ya da nişanlı hep

• ee sende nişanlıymışsın ya,sende evleneceksin ben yine yalnızım dostlar yalnızım yalnızzz :( link

• ama şu anda kendisi 9 ayı var :) yalnızlık Allaha massus :)

• yaş kaç ki neden dert ettin ki

0|0
    0|0
  • yalnızım dostlarım yalnızım yalnızz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...