Annem açık seçik giyiniyor ?

Arkadaşlar durum gerçekten çok ciddi . Evde huzur kalmadı . Annem açık seçik giyiniyor . Babamın psikolojisi iyi değil fazla asabi. Sürekli kavga ediyorlar.2 tarafta suçlu . Ama annemin böyle giyinmesinden bende rahatsızım . Evlerine gidip geldiğim arkadaşlarımı kendi evime davet edemiyorum vs.. Ne yapmam lazım söylüyoruz dinlemiyor ..Durum gerçekten ciddi . Lütfen işi espriye taşımadan yorum yapın. Unutmayın bugün güldüğünüz yarın başınıza gelebilir. Çok kötü bir durum ?

Güncellemeler:
Öldürmeyi bile düşünüyorum gerçekten çok kötüyüm. Ben memur olup hayatımı kurtardım ama küçük kardeşlerim var olumlu yaklaşarak olayı çözmek istiyorum . Gerçekten çok kötüyüm arkadaşlar

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Açık giyinmek derken ne giyiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kıskancız sanırım biraz... ama saygı duysan annene utanma sonucta o anne. hayır diyosan güzel bir sekilde anlat bunu ona.

1|0
    0|0
    • Kıskanç olduğumu düşünüyordum ama o artırarak devam edince anormalliğin onda olduğunu anladım

• hmmm anladm... belki zamanla kendisi düzelir. aslında buna senin yapablcegn bisi yok

• Annen sanırım babana artık saygı duymadığını bu yolla gösteriyor.. Özgürlüğünü kendince ilan etmiş.. Bu baştan beri yaşam misyonu değilse ve sonradan ortaya çıktıysa durum ciddi.. Annenle oturup konuştun mu bu konuyu.. ?

0|0
    0|0
    • Aynen yazdığın olay gerçekleşti ne yapmam lazım konuşmayı denedim ?

• ananen ya da teyzen var mı ? annenle bir kadının konuşması daha uygun olur aslında.. evdeki gerginlikten dolayı birbirinizle iletişim kuramıyorsunuz ve zincirleme trafik kazası gibi her şey birbirini olumsuz yönde tetikliyor.. güvenilir bir yenge ya da annenin yakın bir arkadaşı, teyzen, ananen.. bu durumu ancak bir kadın çözebilir..

• cezalandırın babanı da al bir kaç gün evde yemek filan yemeyin

0|1
    1|0
    • babamda rahatsız manyak . oda suçlu

• Allah yardımcın olsun, gerçekten çok kötü bir durum, annenle konuşmaya çalış ve ya bir aile büyüğünüze söyle o konuşsun giyimi hakkında hem ahireti hem dünyası yanar

0|1
    1|0
  • Babanda rahatsızmış Annen babanın sözüne dinlemiyosa senn gerçekten yapabiliceğin bir durum yok. ben anneme karıştığım zaman sen sus diyo :/

0|0
    0|0
    • Ne yapsam bilmiyorum

• 2 side kabul etmiyor . Onuda denedim

• Babam bir güzel azarlıcak ya da şiddete başvuracak KAdına şiddete kesnlikle karşıyım ama Yapılcak bişey yok gibi gözüküyo yanlış anlamaın beni...

• Koca kadın nasıl isterse öyle giyinir.

1|0
    0|2
    • İyi de o işler öyle olmuyor işte !

• Keşke hiç doğurmasaydı.Davulun sesi uzaktan hoş geliyor. Atmosferi anlamak için aynı havayı soluman lazım . Kimsenin başına gelmesin inş.

• Saçmalamayın lütfen. Kadın yaşına göre istediğini giyer ! Benim de aynı durumum var! Arkadaşlarımı annemden mümkün olduğu kada uzakta tutuyoum , annemle dışaı çıkınca utanıyorum ! Bana yobaz falan sakın deme lütfen. annem 41 yaşında, saışın yaşına göre güzel , kalçaları da geniş ve oldukça çekici. Ama öyle pantolonlar taytlar giyip dışarı çıkıyor ki anlatamam ! Bir müddet sonra beni bile etkiliyor ! DÜÜŞÜNÜN ARTIK ! Yaşına göre istediğini giyebilir bir insan. şahsen benim de annem 41 yaşında ama öyle pantolonla giyiyor ki kalçası karpuz gibi ortada oluyor ! Lanet olsun !

• pardon ama nye durup dururken böyle gıyınmeye başladı eskiden nasıldı ki

0|0
    0|0
    • Kapalıydı . Sonradan ipin ucu kaçtı bende niye böyle oldu bilmiyorum

• Sen olayı pek anlamadın galiba. Millet CİNSELLİK kategrisinde neler yazıyor . Sen benim ailevi sorunumu yazmama karşı çıkıyorsun. Belki halden anlayan bana yardımcı olacak birisi çıkacak ?

• cınsellık kategorısınde yazabılır cümkü oyle bır kategorı boşuna konulmamış, onu anlarımda. annen nasıl istiyorsa oyle yaşasın yanı milletin ve mahalle baskısından bu kadar çekinme

• önceden başörtülü müydü? ne derece açık mini etek mi giyiyor biraz daha açarsan daha iyi olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Evet . Bildiğin açık dar ne bileyim işte . Kız kardeşimin giymesini anlarımda annemin giymesini aklım almıyor ve kaldıramıyorum .

• yargılamadan sadece nedenini anlamaya çalışarak konuşmalısın kapalıyken birden açılması biraz tuhaf bence bir derdi var özür dilerim ama baban aldatıyor olabilir mi belki ona karşı bir isyandır

Erkekler Ne Diyor 6

• Annen zıvanadan cıkmıs anlasılan

0|0
    0|1
  • Anneni karşına al ve konuş,durumu anlat ve rahatsız olduğunu söyle..Ya da şöyle bir çözüm yolu öneriyim belki saçma bulabilirsin ama biraz dindar takıl namaz falan kıl gözünün önünde..Kuran oku ya da duvarlara Allah,peygamber yazıları as.Umarım durum düzelir...

0|0
    0|1
  • açık giyinmekten kastın nedir ? sizin ailenin dünya görüşünü bilmeden böyle bir soruya cevap verilmez diye düşünüyorum...belki de kadın normal giyiniyor size açık geliyor alışık olmadığınızdan olamaz mı ?

0|0
    0|0
    • Göze batacak derecede açık.Bir erkek olarak neyin açık neyin kapalı olduğunu anlarım

• Allah düşmanımın başına vermesin böyle huzursuzlukları. Şu ramazan ayında böyle bir soru soracak kadar cddi durumdayım.Kendini bilmez 2-3 ergenin gazına gelmem .

• kardeşim sen sakinliğini koru aklı selim düşün ne babanı ne başkasını bu konuda hareketlendirme şu ramazan günü dua et sadece...

• Masaya yumruğunu vur dostum anne ama sahip çık derim neden böyle olduğunu araştır ne zmandan itibaren ve neyden dolayı biraz irdele

0|0
    0|0
  • annenle otur konuş bence ciddi bir durum

0|0
    0|0
    • Konuşmayı denemez olur muyum ..

• annenin psikolojisi iyimi kardeşim neden böyle giyiniyosun dediği zaman ne diyor

• Bana karışma vs.

• Çok samimi bir cevap vereyim. Annen tokmakçisini bulmuş

0|1
    1|3
    • lan ne utanmazsınız sırf çocuğüu gaza getirmek için yapıyorsun üç k�ğıtçı

• terbiyesiz..

• Bana terbiye dersi veren insan terbiyeli olsa koymaz vallahi.

Yükleniyor...