Oğlak erkeği, ve ikizler kadını anlaşırlar mı

iki gün önce bir çocukla tanıştım Şu an iyi anlaşıyor gibiyiz size sorum ben ikizler kadınıyım o ise oğlak erkeği sizce anlaşır mıyız aranızda oğlak erkeği var mı bana bir yardımcı olun.. ( burçları saçmalık bulanlar yorum yapmasın mümkünse, )

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• İkizler ve Oğlak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler sevecen, dışa dönük, konuşkan ve zekidir. Oğlak ise duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdi mi yapmayacağı fedakarlık yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Yalnız utangaç bir mizacı olduğu için kendini ifade etmekte zorluk çekebilir. Sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskançtır. Tam bir güven insanıdır ve İkizler'in ihtiyaç duyduğu güven ve sadakat duygusunu hal ve tutumuyla fazlasıyla tatmin eder. Diğer yandan sabırlı ve güçlüdür. Para biriktirmeyi ve kazanmayı iyi bilir. Sorumluluk sahibidir ve sorumluluklarını fazlasıyla yerine getirir. Fakat Oğlak burcunun karamsar ve kaderci tutumu İkizler burcunu sıkabilir. Bu durumda hayat onun için çekilmez bir hale gelecektir. İkizler, Oğlak burcunun kıskançlığı yüzünden kendini kısıtlanmış hissedebilir ve mutsuz olur. Seksüel açıdan her iki taraf da tutkuludur, fakat duygusal yönden Oğlak burcu daha ağır basar. Eğer İkizler ve Oğlak arasındaki aşk yeterince kuvvetliyse bu ilişki bir ömür devam edebilir. Aksi taktirde zor bir ilişki olacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Oğlağım. Ama ikizlere karşı hep soğuk bakmışımdır, güzel bulduklarımı bile kafamda bir yere oturtamadım bugüne kadar.

0|0
    0|0
  • yaşam anlayışları çok farklı yaaaaa

ilişki uçurum kenarında desem yeridir

0|0
    0|0
  • ileriyi düşünüyorsanız olabilir ama takılmalıksa maksimum 2 hafta sıkılırsın.

0|0
    0|0
    • ileriye dönük olur başlarsak

• 20 senedir oğlağım, memnunum :)

0|0
    0|0
    • onu geçte ikizlerle anlaşırmısınız :)

• bilmem arkadaşlarıma burçlarını hiç sormadım ama ben herkesle anlaşırım :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Oğlak Erkeği - İkizler Kadını

Cazibeli, manevi yönden zengin, şaşırtıcı derecede çok yönlü bir kadın, ateşlî ve hoşsohbet bir arkadaştır. Hızlı bir yaşam anlayışına sahiptir. Bununla beraber, aranızdaki uzun süreli bir îlişki uçurumun kenarındadır, çünkü yaşam anlayışlarınız çok farklıdır. Oğlak, genelde ne istediğini ve buna nasıl ulaşacağını tam olarak bilirken, İkizler kadını, burcunun çift yönlü doğası tarafından yönlendirilir. Flört etmeyi sever, çünkü bu onun doğasında vardır. Çok sağlam bir ilişkiniz olsa da çekici erkeklere duyduğu ilgiden asla vazgeçmez. Aslında bu konuda çok ciddi olmadığı düşüncesi bile Oğlak açısından durumu katlanılır kılmaz. Bu kadın, aynı anda birkaç erkekle ilişkiye girmeye de meyillidir. Bu sizin Oğlak imajınızı bir güzel alt üst edecektir. Yanıtlamanız gereken soru, kalbindeki tek erkek olmadığınız bir kadınla uzun süreli bir ilişkiye girip giremeyeceğinizdir. En çok tatil akşamlarında birlikte-liğinizden zevk alan ve temelde evcimen bir tipsiniz. Ancak İkizler kadınının yanında bu olanağa pek kavuşamayacaksınız, çünkü onun geceleri, partiler ve eğlencelerle doludur. Acaba siz buna alışabilir misiniz?

İkizler kadını, lüksü sever ve elde etmek için bazı şeyleri kullanabilir, seksi cazibesi dahil. Duygusal açıdan bağlanamayacağı için bu nedenle onunla "sadece" ateşli bir olay yaşamanız, büyük olasılıkla daha iyi olacaktır. Seksi silah olarak kullanmak ona zor gelmez. Bu silahı daha etkili kılmak için biraz da cazibe ve fantazi katacaktır. Kendinizi İkizler kadınının hayatıyla boy ölçüşmeye tayin edilmiş hissediyorsanız, bu deneyimi kârlı bulacaksınız. Hayatı bu kadar ilginç yapacak bir başka kadın daha var mıdır?

0|0
    0|0
  • Zor biraz. Yükselenlerinizi biliyorsan yazsana..

0|0
    0|0
  • benim annemle babam. ama anlaşamıyorlar seni üzmek gibi olmasın :)

0|0
    0|0
  • acayip iyi anlaşır 4 seneye yakın bir sevgilim olmuştu oğlak erkeğinden bende ikizlerim işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...