Kızların alkol kullanması günah mı

benim 20 yaşımdayım ve şu yaşıma kadar bir damla bile alkol kullanmadım. annem hep çok büyük günah olduğunu kullanmamı söyler. her içkiye karşı meyilli değilim ama tekilanın tadını çok merak etmişimdir. arkadaşlar, gerçekten günah kısmını açıklayabilir misiniz

0|0
13|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bakara Suresi 219. Ayet : Sana şaraptan ve kumardan soruyorlar. De ki: “O ikisinde de hem büyük günah hem de insanlar için (bazı) faydalar vardır. (Fakat) onların günahları, faydalarından daha büyüktür.”

1|3
    1|3

Erkekler Ne Diyor 30

• şifa dahi olsa içmeyin denmiştir. o yüzden sana bakara suresi 219. ayeti yazıyorum. aradığın cevap sanırım orda.

Ey Muhammed! Sana, şarap ve kumar hakkında soru sorarlar. De ki: Her ikisinde de büyük bir günah ve insanlar için bir takım faydalar vardır. Ancak her ikisinin de günahı faydasından daha büyüktür. Yine sana iyilik yolunda ne harcayacaklarını sorarlar. "İhtiyaç fazlasını" de. Allah size âyetleri böyle açıklar ki düşünesiniz.

0|0
    0|0
  • kızlarında erkeklerinde alkol kullanmaları haramdır...alkolün haram olması diğer tüm haram olan şeyler gibi tesadüf değildir..alkolün vücuda girdikten sonraki safhasında karaciğer onu temizlemeye çalışır ancak bunu başaramaz başarsa dahi çok yıpranır...yani alkol aldığında öncelikle vücudunda büyük tahribatlar yaratırsın...Rabbim kullarının sağlıklı sıhhatli kaliteli bir yaşam sürmeleri için bazı şeyleri yasaklamıştır...her şey yine biz insanoğlu içindir...o yüzdendir ki sosyal ortam içeceğidir ortama ayak uydur boşver iç ne olacak gibi sözlere aldanma içmediysen içme tadına bakmaya değecek bir şey de değil merak etme...

0|0
    0|0
  • her 2 cinsinde kullanması günahtır haram sonuçtaa fakat kullanırsan hiç farkında olmadan başka bir erkeğin kollarında bulabilirsin kendini dikkat et

0|0
    0|0
  • Evet liste fazla günahtan az günaha doğru şöyle ilerliyor;

Kızlar

Travestiler

Erkekler

2|0
    0|0
  • En tatlı, en naif hallerinde oluyorlar içince..

Saf, ve konuşkan.

Öyle güzel mikroplarından arınıyorlar ki, kalan sağlam bizim oluyor dsad :D

0|0
    0|0
  • Tekila günah listesinden çıkartılmış.

1|1
    1|1
  • soran mı daha salak cevap verenler mi daha embesil ikilemdeyim

0|4
    0|1
  • Kızı erkeğimi var bu işin

0|0
    0|0
  • Evet.

Erkeklere değil mi?

0|0
    0|0
  • içki erkek olsun kadın olsun tüm Müslümana günahdır Allah-u Teâlâ şöyle buyuruyor:

“Ey iman edenler! İçki kumar, dikili taşlar (putlar), fal ve şans okları şeytan işi birer pisliktir. Bunlardan uzak durun ki kurtuluşa eresiniz.”

Maide 90

0|1
    0|0
  • Alkol kızlara değil erkeklere de günah. İslam dininde ayrımcılık yoktur. Sana günah olan bana da günahtır.

0|1
    0|0
  • tekila bir harika

0|0
    0|0
  • kızlara değil herkese günahtır.ramazan çıksında içersin.direkt tekiladan başlama.bi bira iç vücud alkole alışsın.

0|0
    0|0
  • Alkol değil şarap günah :)

1|0
    0|0
  • erkeği bayanı yok herkeze günah

0|0
    0|0
  • Yok çok sevap sen iç hemen cennete gidersin tövbe yarabbim..

Alkol kim icerse içisin haram, kızlar torpilli falan saniyorsun sen harelde ?

0|0
    0|0
  • Kıza da erkeğe de haramdır.

0|0
    0|0
  • Bence günah değil içip sapıtmıyorsun elden ayaktan kesilmiyorsun. Tekilada benim tadını en sevdiğim içkidir. içmeside eğlencelidir. tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • günah boyutunu düşününce geri çekiyorum kendimi

• kuran yorumlanabilir döneme ayak uydurabilir. ama bağnaz din liderleri bunu engelliyor

• İçtikten sonra sor kendine acaba o gerçekten var mı ve kalbini dinle kalbinin sadece işini yapan bir organ olduğunu anla ve kurtul şu saçmalıklardan.

0|0
    0|0
  • Bu işin kizi erkegi mi olur ya :) günah tabiki.

0|0
    0|0
  • Kizlara da günah. Erkeklere de günah :)

Ayrica tekila cok ağırdır. Neden tekila?

0|0
    0|0
    • limon falan ilgimi çekti. bir kereliğine içme şansı verseler o olurdu hemen

• Çok Fena sarhoş olurdun :)

• insanın basına ne gelirse ya meraktan ya da yrktan gelir :)

0|0
    0|0
  • alkol herkese günah

0|0
    0|0
  • kadın olmak günah ki zaten.

0|0
    0|0
  • yok daha neler tabiki günah

0|0
    0|0
  • annen yemiş seni

0|0
    0|0
  • hem erkeğin hem bayanın kullanması günah

0|0
    0|0
  • La bir git kız erkek cinsiyetimi var. Günahtır. Ama no problem dünden beri hayvan gibi içiyorum <3

0|0
    1|0

• bende tekilanın tadını merak ediyorum :)

0|0
    0|2
  • sorunun içeriğine bak ashgdfgf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• herkese günahtır.

0|1
    0|0
  • Herkes için günah canım sadece bayanalra değil

0|0
    0|0
  • Alkol içmenin kızı erkeği mi var? İkisine de haram, ikisine de günah.

0|1
    0|0
  • Erkeklere günah olmadığını mı söylüyo annen?

0|0
    0|0
    • hayır tabii ki de. ben kendi açımdan baktım ve sordum

• kızı erkeğimi vardır ahaha ilk defa duyuyorum merak ediyorsan buralarda cevap arama kuran meali falan oku daha fazla bilgi sahibi olursun

0|0
    0|0
  • Kızlarla alaksı yok ıckı herkese haram.

1|0
    0|0
  • Biz kızlara sevap. Içip güzelleşiyoruz.

0|0
    1|0
  • İcki tum insanlar icin gunah.

0|0
    0|0
  • Amaaan boşver iç sen bu dünyayı yaşa sanki hiç günah işlemiyorsun iç gitsiin

0|0
    0|0
  • yalnızca kızlara değil tüm insanlara yasaklanmıştır.

0|0
    0|0
  • Alkolün haram oldugu bir gerçek ama sadece kizlara degil her iki cins için geçerli bu

0|0
    0|0
  • kukun kapanır .s

0|0
    1|0
  • Hamile kalmak bile günah yakında bebeyim.

0|0
    1|0
Yükleniyor...