Ne yapmamız bekleniliyor ?

Sevgilim baya yakışıklı biri ve sayesinde toplumumuzdaki bazı kızların ne kadar aç olduklarını farkettim . Evet bildiğiniz açlar ve bunu belli etmeye hiç çekinmiyorlar hemde yanında sevgilisi olduğu halde . Yolda giderken bakmalar , bize bakıp konuşmalar , hatta bazıları işi ilerletip baya baya sarkıyorlar . Mesela bugün alışverişe gittik mağazada satış görevlisi kızın biri geldi bir tişört gösterdi dar birşey bu size çok yakışır adonislerinizde belli olur hem dedi tabi ben bunu gel beni yol diye algıladım ama neyse ki tuttum kendimi ve kendimizin bakmamızın daha iyi olacağını belirttim ama o sevgilim reddedince defoldu . Hayır ne yapalımda beni sevdiğini anlasınlar yapışık mı yürüyelim her durduğumuz yerde birbirimizin dudağına mı yapışalım ne bekliyorlar gerçekten çok merak ediyorum bilen var mı ?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Selamalar ,

Ünlü bir markanın bir şubesinin mağaza yetkililiğini yaptığım içi bu konuya hem senin açından hemde personel açısından da rahat bakabileceğimi düşündüğüm için objektif cevap verebileceğimi düşünüyorum ...

Sana neden böyle olabileceğini sıralamak isterim ;

*Onun böyle yakışıklı bir sevgilisi hatta hiç sevgilisi olmadığı için olabilir

*Affedersin ama ruhunda kaşarlık olduğu için olabilir

*(Hiç kimsenin günahını almayalım böyle kişilerde var )Tamamen kazanacağı paraya odaklandığı için tabiri caizse müşterinin o ürünü alması için söylediği bir kaç sözünden biridir .

*Seni görmemiş farketmemiş ve gerçekten sevgiline iş atmışta olabilir.

Bunlar çok uzun bir şekilde sıralanabilir ...

Seni hangisi tatmin eder hangisi etmez bilmiyorum fakat mağaza yetkililerine şikayetini çok abartmadan dile getirmelisin diye düşünüyorum .Yani tabi bu markalaşmış kurumsal firmalar için geçerli diğer cadde mağazaları için aynı şey geçerli olmaz aksine personeli işinden etmiş olursun günah ,ama kurumsal firmalarda uyarılır ve gözlemlenir.

Saygılarımla ...

0|0
    0|0
    • Yanında duruyordum farkedilmeyecek gibi değildim , gerçekten ürünü satmak için 'adonislerinden' söz ediyorlar mı ?

• Çok daha ilginçleri ve tuhafları var emin ol ;;)

Erkekler Ne Diyor 3

• seni kıskandıkları için öyle yapıyorlardır. birkaç gün tek gezsin erk. arkadaşın yüzüne bakmazlar gelip teklif eder diye:) onlar senden cesaret alıp sana gıcık olsun diye yapıyorlar:))) çok iyi konuya değindin. kızların sevgilisi olan erkeklere karşı egolarını tatmin çabaları...

0|0
    0|0
  • hastamısın sen ya..

0|0
    0|0
  • işin çok zor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• iyi de bu konuda biz ne tür bir öneride bulunabiliriz ki onu anlayamadım. Çocuk senin sevgilin,haklısın sahipli çocuklara göz diken ahlaksız bayanların sayısı fazla ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Senin sevgilin,zaten sevgisine güveniyorsan o kızların sevgiline asılmaları senin için tehlike teşkil etmez.

0|0
    0|0
    • Tehlike olarak görmüyorum , istemiyorum bakmasınlar en azında yiyecek gibi bakmasınlar

• Ona engel olamazsın işte. Maalesef her türlü bakarlar. Senin yanındayken bakmazlar belki ama sen yokken yine bakarlar. Dünyanın kuralı bu. Yakışıklı erkeklere kızlar,güzel kızlara erkekler bakar.

• Senin yerinde olsam katil olurdum yemin ediyorum. Bu yüzden hiç çok Yakışıklı sevgilim olmadı :D Canım bence yapabilceğin pek bişey yok. Sevgiline güvensen bile için içini yer.

0|0
    0|0
    • Hiç iyi birşey değil ya tavsiye etmiyorum :D

• yapacak bişey yok üzgünüm :(((

0|0
    0|0
  • Bnm sevgilimde subay ayni sorun bendede var Allahtan gozu benden baskasini gormuyor

0|0
    0|0
    • Benimkide beni çok seviyor ama rahatsız oluyorum

• Çok kıskançsın sadece

0|0
    0|0
  • sen halen hem cinslerini tanımamışsın sanırım , şimdiki kızlar erkek azmanı olmuş aman dikkat ett.

0|0
    0|0
  • sen abartıyor olmayasın? anladığım çok aşıksın kuzguna yavrusu şahin görünürmüş

0|1
    0|0
    • Hayır abartmıyorum arkadaşlarla çıktığımızda onlarda söylüyor

Yükleniyor...