Aptal ya!arkadaşının yanında konuşulcak şeyler mi?

biraz önce sevgilim dediğim pislikle telde konuştuk.yanında da arkadı bir de hoparlörü açıyo.hangi erkek yapar bunu!

dahası arkadaşına şeftali koymuş.ye ye Ankara şeftalisi dedi.sonra ne ankarası bursa dedi.ben ankaralıyım bu arada.

siz bunu nereye çekseniz gelmez mi?ben mi abartıyorum.bi de aradı

arkadaşının cinsellikle alakasının olmadğını söylüyo.üstüne şeftali diyince ne anlama geliyomuş bilmiyorum diyo.madem bilmiyorum cinsellikle alakalı olmadığını niye söylüyosun.

çıldırıcam ya.bi de erkeğim diye ortada geziyo!

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• E o kişiyi sevgilisi yapanın hiç mi suçu yok yani?

0|0
    0|0
    • baktık bişeye benzettik.iki yıkamada soldu ben napıym?

• Sapı yoksa alma, illa alacaksın diye bir durum yok.

Yani demem o ki sevgilin olması gerekmiyor, akışına bırak zorlama :)

• karpuz bile ondan daha kişiliklidir ya.en azından o olgunlaşıyo.

haklısın,bişeyi zorladığım yok,bundan sonra böyle

Erkekler Ne Diyor 10

• hym bak angaralı bırı olarak cok agrıma gıttı sımdı,mahllenın kızına yapılırmı bu,bır sey dıyecegım ama kusura bakma ,godoş ne demek bılmıyorsan sevgılıne bak

0|0
    0|0
    • onlara godoş diyolar zaten.memleket meselesi.tam uydu

• soyle dıyeyımde mevzu tatlıya baglansın,umarım aradıgın adam en yakın zamanda cıkagelsın:)

• istemiyorum ya kimse gelmesin:(dertten saçmalıktan başka bişey değil

saol yine de

• Kesinlikle ayrılmalısın seninle eğleniyo besbelli.Kimsenin sevgisini bozmak istemem ama şapkanı önüne al ve düşün..

1|0
    0|0
  • cıvık bir kişilik adam olacak gibide değil çok mu aradın onu =D

0|0
    0|0
  • oha lan herif tam bir şerefsiz demekki neyse girmeyim ben öyle şeylere kızım dalga geciyo senle benden söylemesi

0|0
    0|0
  • ıyde erkek dıye ortata gezmesının sebebı sensın uyarmaslıın cogu erkegı kıvama sokan kadındır baktın kıvama gelmıyor tekmele gıtsın.

0|0
    0|0
    • hiç aklıma öyle bişey gelmedi diyo.zaten kafada bitirdim de.birazdan arayıp söylicem.affedilir bir yani yok

• yanlış yaparsın bu kadar net kararlar verme şans ver

• Abla, kusura bakma da sen hala bu elemana ''sevgilim'' diyorsan, git şu sağ üst köşede bir utan.

0|0
    0|0
  • Bu kızda hala bu adamla devam ediyooo :D

0|0
    0|0
  • seni kullanıyor aranızda cinsel anlamda geçen herşeyide anlatmıştır

0|0
    0|0
    • bişey geçmedi de.adam mı yaa adam mı

• sdfsdaffafs :D çok güldüm :DD

0|0
    0|0
  • bu kızların geneli saf demi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu olanlara rağmen hala sevgilim diyebiliyorsan suç sende yol ver gitsin ya !

0|0
    0|0
  • Arkadasının yanında hoprlerı acması hata.ilişknızı gözden gecırmenızı tavsye ederm

0|0
    0|0
  • Uzak dur kesinlikle anlamışsın zaten sakın o kişiyle konuşma abla tavsiyesi

0|0
    0|0
  • sen ayrıl bundan

0|0
    0|0
  • sana ne kadar değer verdiğini görmüşsün işte. yapacağını biliyorsun.

0|0
    0|0
  • Sevgilin ne kadar aşağılık derecesinde cıvık bir adammış ya.Ben olsam durmam onla bir dakika, kız arkadaşıyla olan özelini yakın arkadaşıyla paylaşıyor, aklıma bir kelime geliyor ama söylemicem!

g ile başlıyo:d

1|0
    0|0
    • şuan elimde olsa boğarım o derece.cıvıklığı yoktu böyle ya.şok oldum.ne anlama geldiğini bilmiyomuş,biliyo diye suçlarsam konuşmayabilirmişim de onla.bana bırakıyomuş.pislik herif

• ya öncesinde genel kültürden konu açldı.hoparlöre verdi.hani konu genel kültürle ilgiliydi ama buna bile sinir oldum ben.sonra ağzından bu çıktı.yüzüne kapadım ben de

• İyi yapmışsın..Genel kültür olsa da açmamalıydı:S

Yükleniyor...