Tüm arkadaşlarıma hayırlı ramazanlar. Kafama takılan eski sevgilim hakkındaki sorumu sizinle paylaşmak istiyorm

Herkese hayırlı ramazanlar.Geçmişte farklı şehirde yaşayan bir sevgilim vardı ve aile baskısı+aramızda yaşanan büyük tartışmalar sonucu beni terketti.Yalvardım yakardım onun olduğu şehire gittim fakat barışmadı.16 Mayıs tarihinde beni faceden engelledi.Aradan 1.5 ay kadar geçti ve benim en yakın arkadaşımı faceden ekledi.Bir iki gün sonra fotoğraflarını beğendi.Ardından tam 16 Temmuz tarihinde engelimi kaldırdı ve faceden mesaj attı."Bu sana son uyarım birdaha faceme girme." yazıyordu.Ben onun facesine girmedim.Şifresini ayrılmadan önce değiştirmişti zaten ama biliyoruzki facede yanlış şifre iki üç kez tekrarlanınca ve doğrusu girilince face uyarıyor daha önce yanlış şifre girdiniz vs diye.Sonra bana böyle bir mesaj geldi.Tam 2 ay sonra yolladı ve yollamadan önce en yakın arkadaşımı faceden ekledi fotoğraaflarını vs beğendi.Bayramdada onun evinin olduğu yere gitcem ve nerden bakılsa 1 hafta ordayım ve malum bayrama 10 gün kaldı.Kafama takılan bu kız ne yapmaya çalışıyor ? Bir tuhaf taraf ise 12 gün oldu başka bişey yazmadı bende mesajına cevap vermedim zaten.Arkadaşlar bu sorumu cevaplarsanız sevinirim.Sevgilerle iyi akşamlar hepinize.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• giden gitmiştir kalan sağlar bizimdir:)) bırak üstüne gitme naparsa yapsın

0|1
    0|0
    • yorumun için teşekkürler fakat üstüne gitmiyorum bu nedir yaptığı hala seviyorum unutamıyorum zaten aklıma niye giriyor neden böyle yapıyor anlamıyorum :(

• allah razı olsun bu seferde ben bozuldum bir kere kazık yiyince insan değişiyor :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...