Herkes hatırladığında içini ısıtan bir anısını anlatsın bakalım:=)

Hadi 90'ların çocukları göreyim sizi anılarınızla bizi de güldürün hüzünlendirin eğlendirin bakalım:=)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Anı değil belki ama birkaç saat önce kedim yavruladı,üç tane .:)

1|0
    0|0
  • bütün arkadaşlarım bayramda çıkar kapı kapı gezer el öper şeker toplarlardı bende giyinir süslenir tüm bayram evde otururdum babam fazlasıyla şeker alır elimede harçlığımı göz boyucak cinsten verirdi ayıp öyle kapı kapı gezilmez derdi ihtiyacınmı var şekere harçlığa :S hep içimde kalmıştır bak yine bir bayram arifesi ve ben hüzünlendim :)

0|0
    0|0
    • Ben de hiç çıkmadım hep lojmanda yaşadım çocukluğum boyunca annem ayıp ayıp derdi çıkarmazdı diğer çocuklar giderdi benim de içimde kaldı valla:=) ama bir gün acısını cadılar bayramında çıkaralım bence ya şeker ya şaka diyelim:P

• :) bak mantıklı bu kendi çocuğum olsun herkeze yollucam :)))

• Yolla tabi:D

• link hala dinlerim :)

0|0
    0|0
  • annemin pembe dizileri geliyor aklıma evde olduğumuz zaman zehirlenme geçiriyoduk resmen. yalan rüzgarı, cesur ve güzel...

0|0
    0|0
    • Ay allahıım:=) ne dizilerdi onlar iç bayıyordu artık:=)

Erkekler Ne Diyor 4

• birdaha böyle bir adam gelmeyecek link

0|0
    0|0
  • Grup Vitamin <3

link</a>

0|0
    0|0
  • sabah 7 de çıkardık dışarı ilk başta alman kalesi 9 aylık oynardık.sonra bir maç yapardık öğlen millet evine dağılırdı öğleden sonra sıcaklar azalınca çıkar yine bir maç yapardık.akşama doğru hafif karanlıkta saklambaç oynardık :D

0|0
    0|0
    • Abooo hiç deme yaa o güneşin sıcağında ne maçlar yapmıştır gidip kireç alır saha çizgisi çizerdik taşlardan kale yapardık çok yukardan giderse gol olmazdı falan:=)

• aynen kalecinin göbeğinden yukarısı avuttu :D

• link çok severdim yalan yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...