Ebru şallı 21 günde yağlarınızdan kurtulun diyor

evet ebru şallının son dvd si bu. kas yapıp yağ yakımını iddia ediyor.yapan var mı?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• yapan yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kadın işi ciddi yapıyor gibi.

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı ve düzenli bir diyet ile link yapın 21gün falan çok az böyle şeylere

0|0
    0|0
  • inanmam 21 günde ibşi olmaz

0|0
    0|0
  • 21 gunde öyle bir program yok. ama 60 günde bir program var istersen sana gonderebilirim. 120 dolara satılıyor internette

0|0
    0|0
    • isterim :)

• lan ne adamsınız ya :D

• evinin adresini ver demedim. Mesela İstanbul kadıköy merkez bilmem ne subesi diye bilir yani :D

• :D ya boşver oda dvdsini satmaya calısıyor napsın bak arkadasım en iyi diyet az yemektir biraz boğazdan kıs birazda yürüyüş yap verirsin ben 2 ayda neredeyse 20 kilo verdim düşün yani düzenli yaşamakta fayda var

0|0
    0|0
  • o önce sütyen takmayı öğrensin

0|1
    0|0
  • yapa yapa koca kaçtı elinden

0|0
    0|0
  • Hee kimse bilmiyo bir Ebru şallı biliyo zaten

0|0
    0|0
  • O karı çok bildiğini sanıyor inanmayın =)

0|0
    0|0
  • İnan ebru para kazansın ahahah yalan 21 nedirki:/

0|0
    0|0
  • Diyettende bahsediyor mu ? :)

0|0
    0|0
  • öle kadınlar var ki tüm yağlarını kasa çevirmeyi başarabilirler se dünya vücut geliştirme şampiyonu olabilirler :D:D:D

0|0
    0|0
  • sporu bırakınca kasların sarkmasını hesap etmemiş galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Metabolizmayı şaşırttığın zaman da kilo verebiliyorsun.. Ben mesela sürekli sade nescafe içerek kilo verdim.. Ama aynı zamanda ekmeği tamamen kestim.. makarna, pilav, hamur işleri falan hiç yemiyorum.. Abur cubur, tatlı falan çok nadir tüketiyorum. Asitli şeyler içmiyorum. Yağ oranını çok düşürdüm. Tuz kullanmıyorum.. Sporla desteklediğin zaman verdiğin kiloda sabit kalır..

0|0
    0|0
  • yok yapmadım.

0|0
    0|0
  • Bugün basladımm 28 dksı bitti şu an tuşum biraz dinlenmek icin nettte dolasırken seni gördüm,naptın basladınmı nasıl gıdıyor ? ben devam etsemmi bilmiyorum inanılmaz yoruldum yaa :)

0|0
    0|0
  • 21 günde 4 kilo verilir rahat.

0|0
    0|0
    • denedin mi dvd yi

• anladım denerim teşekkürler :)

• ricalarr canım :)

• Doğru diyor, yağ yakarsin ama 2 kilo olur 200 gram olur bilinmez.

0|0
    0|0
  • yok babo .

0|0
    0|0
  • Bir dene bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...