Okulda kullanmak için gözlük önerisi olan?

arkadaşlar ben okulda kullanmak gözlük almayı düşünüyorum. şirin çalışkan gösteren bir şey arıyorum. raybanın o klasik herkeste olan gözlüklerinden ya da harry potter gözlüğü olsun istemiyorum. daha farklı birşey istiyorum önerileriniz neler?

0|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle kemik gözlük kullanman lazım. kızlara aşırı yakışıyor tek yakışan gözlük zaten moda. sekreter tipi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• link

link

link

link

siyah gözlükler hoş bence. ama kırmızıda karar kılmanı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • evet kırmızı güzelmiş gerçekten ama sanki biraz daha büyük olsa daha mı şirin durur ya :)

• bakalım daha güzelini bulabilirim bence ya :) yine de çok teşekkür ediyorum :)

• rica ederim. :)

• kemik gözlük büyük çerçeve lacivert veya bordo sap.

daha iyi bir kombinasyon yok.

de valentini kullanıyorum ben memnunum ama daha kaliteli markalar da var onlara bakabilirsin.

1|0
    0|0
    • de valentini ye baktım şimdi çok beğenemedim açıkcası ama daha çok bakıcam aklımda bulunsun :) ben de kemik lacivert düşünüyorum bakalım aramaya devam :) başka gözlük markaları biliyor musun? teşekkür ederim :)

• normalde ben kemikten önce metal yarım çerçeve kurtuluyodum normal gözlükler 1 sene dayanmazken yanks'ın çerçevesini 3 sene aralıksız kullandım kalite anlamında çok iyi marka istiyosan marka o.

ben de ilk baktığımda dv'yi çok sevmemiştim ama yüzde güzel duruyo.

• hmm anladım bakıyorum söylediklerine bulamadım henüz :) yine de teşekkür ederim :)

• link atamıyorum ayırıcam tamam birleştirirsin. h ttp://w ww.konfetigo ld.com/36-91-thic kbox/egl enceli-gozl ukler.jpg

1|0
    0|0
  • ikisinden başka şirin gösteren hiç bilmiyorum onları dene

1|0
    0|0
  • kaynak gözlüğü :P

1|0
    0|0
  • ilk iki cümleyi okur okumaz yuvarlak tavsiye edecektim; ama sonrasını okuyunca vazgeçtim. bende raybanın yuvarlak çerçeveli var ve çok memnunum, camları geniş olduğu için rahat oluyor alttan üstten bakarken :)

0|0
    0|0
  • Çilek aromalısı en güzeli.

0|0
    0|0
  • Çalışkan gösteren :D Evde takabileceğim babama karşı masum gösteren bişey bakayım bende.

0|0
    0|0
  • Neden bu çaba

0|0
    0|0
  • çerçevesizi ozaman özel yaptır .. mesela şeffaf içinde led ışıklandırma. Tron Efsanesindeki gibi senin yeni bir imajın olur ..." Geleceğin kızı "

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...