Siz olsanız ne yapardınız?

bi sevgiliniz var... size ilk kez hediye almış. haberiniz yok. tartışıp kavga ettiniz.. kırdınız birbirinizi... ama siz haklısınız bu konuda. size hediye aldığını söylediğinde o hediyeyi kabul eder misiniz? o bir kenara dursun hediyeyi istemediğinizi söylediğinizde bir arkadaşınıza vermenizi ona daha çok yakışacağını söylese... ! ve siz buna çok kızsanız hala ister misiniz o hediye yi? ayrılık sinyalleri çalmakta gecikti dimi ? bencede :((((

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar kıskançtır :P

başkasına vericem denince birkaç level daha üst seviye bir kavga kopar... sonra barışılır hediye kıza verilir barışılır...

yanlış anlamayın çıkarcılık filan yok... yani 3 kuruşluk bir hediye olsun... önemli olan kadının kıskançlık duygusudur :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tüm olumsuzluklara rağmen yine de konuşmayı dene...

0|0
    0|0
  • Alirdim, barisirdim. Hediye maneviyati benim icin degerlidir. Ben bir hediyeyi cok ozenerek ve cok isteyerek secer-alir-veririm. :-)

0|0
    0|0
  • Sakinleşip karar ver her ne kadar vereceksen.

0|0
    0|0
  • adamın hevesini kursağında bırakmışsın. ne dese haklı. alttan al.

1|0
    0|0
  • Gel sende gel Yaşasın Bekarlık Derneğine (YBD)

1|0
    0|0
  • hediye ne ama?onu soran olmamış hiç

0|0
    0|0
  • ben bir kere hediyeyi kabul ederim :D böyle sorunlar olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne kadar patavatsızca, seni bile isteye incitmek istemiş. O hediyeyi değil bir daha istemek, hediye lafının h'sini duymak istemezdim ondan! Umarım kabul etmemişsindir o hediyeyi.

0|0
    0|0
  • yani erkek arkadaşının hediyesini niye kabul etmiyosun ki kızmış sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...