Siz olsanız hangisinden alırdınız ?

arkadaşlar örnek veriyorum diyelimki iki tane giyim mağazası var bunlardan birisi ile akrabasınız çok samimisiniz yakınsınız diğeri ise sıradan bir esnaf olsun. tanıdığınız bir pantolonu 30 tl ye satıyo diğer giyim mağazasıda 30 tlye satıyor ama kalite yönünden tanıdığınız mağazanın kotu diğer mağazanınkinden kötü ama fiyatlar aynı siz olsanız hangisinden alışveriş yapardınız ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Madem tanıdığım bir esnaf, bize anlattığını gider ona söyler ve

_ya indirim yapmalısın ya da onun kalitesinde satmalısın. yoksa birazdan beni kaybettiğin gibi bir çok müşteriyi kaybedersin dostum derdim. Belki kötü ticaretinin farkına varır belki işe yaramazdı bu ama sonunda, ben senin gibi şüphede kalmamış doğru olanı yaptığıma dair rahat biri olurdum..

Biz insanlar hep işin kolayına kaçıyor ve önümüze çıkan hiç bir taşı yerinden oynatmaya çalışmıyor hemen arkamızı dönüp başka bir taşsız sahile yol alıyoruz. Hatta o sahilin denizini bilip sevsek bile bunu yapıyoruz.

Oysa düşünürsek bu zor olandır!

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kaliteli olandan alırım iş başka dostluk başka

0|0
    0|0
  • Ben de ALES sorusu sanmıştım :D

0|0
    0|1
  • kaliteli- güzel olanı alıp çıkarım

0|0
    0|0
  • Akraba diye begenmedim yerden alis veris etmem. Kalitesiz pantolonu 30 Tl veren atiyorum iki gün kulanirsin digeri uzun.

0|0
    0|0
  • tanıdıktan uzak dur

0|0
    0|0
  • tabiki esnaftan kaliteli olandan

0|0
    0|0
  • Kalıtelı olanı alırım, tanıdık falan anlamam -,-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• akrabalık bir yana ticaret bir yana aldığınız şey için para ödüyor iseniz karşılığını almalısınız. Tanıdık diye tanıdık kazığı yemek mi gerekiyor :)

0|0
    0|0
  • tanıdık indirim yaparsa olur olmazsa niye paramı sokağa atıyım ki

0|0
    0|0
  • Tabiki Kalitesi iyi olan yerden. Bos ver akrabayı. Bu devirde akraba akrabaya iteliyor

0|0
    0|0
  • Kaliteli olanı alırım ben hesap işinde dost tanımam..

0|0
    0|0
  • kalite her zaman iyidr

0|0
    0|0
Yükleniyor...