Ablamın durumu ne olcak ?

LÜTFEN KIZLARDAN CEVAP BEKLİYORUM..

arkadşlar ablamn 5 yıllık bir ilişkisi vardı ve ailesel sebeplerle düğünden dönüldü yanii ev konusu olsun ve diğer konular olsun erkek tarafı sözlerini yerine getirmedi ve erkektede son zamanlarda sorunlar çıkarmaya başladı ve olay bitti... asıl sorun olan kısım

ablam hemşire aradan 2 veya 3 ay geçmesine rağmen yeni birini bulması yanii geçen markete gittik orda cüzdanından kartını çıkarırken fotğraflıkta yeni arkadaşının resmini gördüm ardından hemen kapattı yanii bu kısa sürede bu kadar cüzdana fotosu koyack kadar ne yaşamış olabilirler ? sizce burda gariplik yokmu veya benmi abartıyorum kardeşi olarak yanii kafama takılıyor sizce ne yapmalıyım aklımda dolanıp duruyor bu sorular...

LÜTFEN KIZLARDAN CEVAP BEKLİYORUM...

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ablanın hayatına saygı duymalısın zamanı gelince anlatır zaten :)

0|1
    0|0
    • ama baksana hanii 2 ay olmadı bile haziranda düğün olacktı vede cüzdanının foto kısmında yeni erkek arkadaşının resmi var yanii düşünüyorum insan yaa kocasının resmini oraya koyar ya da nişanlısının acaba benmi yanlış düşünüyorum sizce bu sürede bulması şaşırılacak bir şey değilmi yaaniii kandırılmasını ve kullanılmasını istemiyorum

• Ablana da hak ver zor zamanlar geçiriyor. En iyisi kendi haline bırakmak

• ne zor zamanı arkadaşım nasıl yapacam benn yaa o fotoyu gördükten sonra benim şarteller attı

Kızlar Ne Diyor 4

• belki de unutmaya yeniden sevmeye ihtiyacı vardır...

0|1
    0|0
    • ama 2 ay olmadı bilee ablam 26 yaşındaaaa özellikle cüzdandaki foto konusu

• saknce konşmak istersn neden söylemesn yanında olduğunu göster o bile yeter hiç değilse yalnız olmadığı hatrlar

• arkadaşm ama benim aklıma kurt düşüyor yanii oo süre içinde vede resim olayı bu kadar kafama takılmasını abartı olarak göremem

• büyük ihtimalle eski sevgilisini unutmaya çalışıyo. Hiçbişey yapma bırak kendi halinde kalsın biraz. İnanıyorum ki en doğru kararı verecektir ;)

0|0
    0|0
    • ama burcu ben endişeleniyorum yaa hiç bir erkekte böyle bir ilişkiden çıkmış kızlar beraber olmak istemez aklı hep orda olacak yanii onun kullanılmasını ve üzülmesini istemiyorum benn o 26 yaşında cüzdanının foto kısmında yeni erkek arkadaşının resmi var yanii düşünüyorum insan yaa kocasının resmini oraya koyar ya da nişanlısının acaba benmi yanlış düşünüyorum sizce bu sürede bulması şaşırılacak bir şey değilmi yaaniii

• bence abartıyosun kızlar kendilerine değer veren erkeklere cok cabuk bağlanabilir. Eski erkek arkadasına üzülcekte nolcak kendine yeni bir hayat kurmak istiyo işte anlayışlı olmanda fayda var. ablanın üstüne gitme derim.

• arkdaşım diyorumki sence burda hiçmi bir gariplik yok ?

• hayır yok bitmiş ve yeni bir ilişkiye girmiş bu gayet normal bişey kendi kendine evham yapıyosun

0|0
    0|0
  • 2-3 ay geçmiş aradan bu süre zarfında yeni birisiyle tanısmıs olabilir hemen kötü düsünmeyin bilip bilmeden ablanı suçlama. 1 ay önce tanısıp flört etmeye baslamıstır belkide.

0|1
    0|0
    • ama sence kısa bir süre değilmi bu yannniii

• Sen ablanın aldattıgını mı düsünüyorsun ?

• yok yaaa o iş bitti zatende bu kadar kısa sürede başka birini bulması ve o 26 yaşında cüzdanının foto kısmında yeni erkek arkadaşının resmi var yanii düşünüyorum insan yaa kocasının resmini oraya koyar ya da nişanlısının acaba benmi yanlış düşünüyorum sizce bu sürede bulması şaşırılacak bir şey değilmi yaaniii

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende kızım :D kardeş ablan bence o denyo varken başlamış yeni denyoyla konuşmaya , öbürü sadece engeldi artık değil .>)

0|0
    1|1
    • düzgün konuş birader denyo menyo adam akıllı konuşcaksan konuş ben kızlar cevap versin demişim zaten

• Usta ablan ablamdır kötü bişe demedim benim de bacım var , ben sadece enişteleri sevmiyorum hepsi bu .

• Haklısın kardeş fazla kurcalamasan iyi olur

0|1
    0|0
  • insanın ablası olması da zor harbi birader.

0|0
    0|0
    • neden zor olsun ki abla kardeş her ailede bir bayan bulunur her zaman

Yükleniyor...