Bazı insanları anlamak çok zor... Böyle yapmaktaki amaç ney sizce?

bi insandan hoşlanıyosunuz ama o kişiyi hiç tanımadan hakkındaki hiçbişeyi bilmeden(bu siteden bu arada) bir kaç soruda açıklıyosunuz ama amacınız rahatsız etmek değil ilk o kişi size mesaj atıyo ekliyosunuz bir süre konuşuyosunuz sadece arkadaş olarak... bir beklenti yok yani konuşmak bile mutlu ediyo... fotoğraf ekliyosunuz o kişi görsün die. facebook kullanmadığınız halde aylardır donuk olan hesabınızı açıyosunuz daha sık görüşmek için bir süre sonra hiçbi sorun yokken birden ses soluk kesiliyor ne bir selam nede yazmak, yazdıklarınıza cevap yok soruyosun ama sen yokmuşsun gibi davranıyor. kimseyi rahatsız etçek halim yok konuşmak istemiyosan rahatsız etmem kib. deyip siliyosunuz ama insanın gücüne gidiyo bu kadarmı basit bu insanlar ya da değer verdik die bizmi basit oluyoruz? resmen bu yüzden aylardır bu siteye girmiyorum :(

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Değer vermek için yanlış kişidir belki veya onun için yanlış zamandır. Belki beklentileri farklıydı ve onun amaçlarına uymuyordun. Belki fazla uzak gördü seni, belki kendine güvenemedi ya da seni beğenmedi. Ama şu çok net ki; delikanlı, yürekli ve samimi biri değilmiş!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• çok bariz ne olduğu apaçık ortada. resmi gördükten sonra kaçıyor. dış görünüşe önem veren biriymiş. amacı farklıymış.

0|0
    0|0
    • burda foto gördükten sonra face açmamı istedi ordanda görüşmek istedi... yani olada bilir beğenmemiştir beğenmek zorunda değil ama beğenmediyse bile ben beğenmedim arkadaş demesi daha yürekli olmazmı? bunu diyemiyosa ben görüşmek istemiyorum artık desin silahmı dayadık cevap verilmeye tenezzül edilmicek kadar değersizmi insanlar

• insanlar değersiz değilde. bu şekilde yapanlar bence değersiz. doğru düzgün bir adam olsa bir kere böyle bişey yapmazdı. insanlık dışı bir haraket bu.

• Benim icin üzülme yanlis zamanda hayatima birileri giriyor hep

0|0
    3|1
  • yanlış zaman

yanlış yer

yanlış kişi

3 yanlışın var

doğru olanı söylememe gerek yok, çünkü o 3 yanlış bir doğrunu kaybetmene neden oldu

kendine gel ya da bize gidelim. bu şaka tabi

0|0
    0|0
  • ohhooo bu ne ki ben anlatsam sana benimki neki dersin... neyse takma kafana bir gün evleniceksin mutlu olucaksın bir ailen olucak bunları düşün avut kendini işe yaramıyo ama geçiştiriyo ;)

0|0
    0|0
  • Kimisi karşısındakinden hiçbirşey beklemeden ona koşulsuz değer verir. Kimisi de hava cıva işte anlatmaya gerek yok. O yüzden kendini üzme.

0|0
    0|0
  • değer verdin diye basit değil karşı tarafın bir tarafını kaldırmış olursun biraz yazma üstüne gitme o sana döner :)

0|0
    0|0
  • sanal dünya yalan dünya işte ne bekliyodunki

0|0
    0|0
  • İnsanları bu şekilde yadırgamamak gerek. Herkesin kendince sorunları vardır. Sormadan bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • sanal dabu işler biraz böyle bundan dolayı işi kısa sürede ya reele dökecen ya da bitirecen uzadı mı sadece can sıkıyor

0|0
    0|0
    • aramızda bir yakınlık olmadı ya uzamak değil aslında dediğim gibi bir beklentim yok reelde görüşmek buluşmak çıkmak değil... sadece arkadaş olarak konuşmak istiyosun bu insanla arkadaş olarak yani... arkadaş olarak bile bir insan birine değer vermezmi bu kadarmı basit

• ya muhtemelen sevgilisi felan vardır abazanın yakalanmıştır. birde sanalda ki erkekelrin genelde niyetleri abazalık yani bunu herkes biliyor. beklediğini bulamadıysa alakayı kesmiştir hemen

• benim gibi sevginin degeri bilene ğit bana gel bak sana nasıl deger veriyorum seni nasıl mutlu ediyorum gelmezmisiniz ki.

0|0
    0|0
  • senin gibi sosyal hatunlarada hep böle adamlar denk geliyo geneli kötü etkiliyo biz napalım şimdi

0|0
    0|0
  • boşver, lee min ho lu hayallere devam.acımasız olmasında fotonu yolladıktan sonra mı soğudu?

0|0
    0|0
    • acımasız olmakla alakası yok doğruyu diosun düşünmediğim şey değil yani... ama beğenmicek kladar zevk sahibi bir insanda ben seni beğenmedim demeyemi yürek yok onu anlayamıyorum

• kendi açısından üzmek istememiş veya tepkinden çekinmiş olabilir... ilki daha akla yatkın sanki.

• sebep sunması daha az kırıcı olurdu hadi tepkide çekindi o zaman hiç değilse görüşmek istemiyorum deseydi bu şekil olmamış olurdu

• beni aldatıyosun :(

0|0
    0|0
  • pipileri minik ondan yapıyorlar onu hep.. V_V

0|0
    0|0
  • vardır bir problem. kırılmıştır belki de.

0|0
    0|0
  • belki sorunları vardır dile getirmiyorsa umursamıyorsa konuşmamak ve kafaya takmamak daha iyi

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin çakma prenses.

0|0
    0|0
  • Her uerde bozuk 5 para etmez insandolu

0|0
    0|0
    • bazen ben mi öyleyim öyle yaptım diyorum ama

• sana tavsiyem burda yorum yapanların gerçek hayattaki kişiliği karakteri ile bir tutma sakın

hiç ummadığın insan can olur, yapmaz dediğin o insan yapar eder çeker gider.

• Sen beni ekleseydin daha farklı olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Face e eklemek falan olayın büyüsü kaçmış. Fazla samimi olunca insan üzülür sonunda; abartmamak lazım.

0|0
    0|0
  • bu sitede birisini tanıyıp hoşlanmak saçma çünkü bu sitede gördügün gibi herkes mükemmel gibi davranıyor yani insanların sözlerinden onun karakterini anlayamazsın mesela derki yardıma muhtaç insanlara yardım etmeliyiz der ama sokakta gördügü yaşlı bir teyze ondan elindeki poşetleri taşıması için yardım istediginde yüzüne bakmaz belki bu sitede yardım etmeyenlere çok çok fazla tepki bile gösterir sanki kendisi çok iyiymiş gibi yani bu sitede herkes karakterini gizliyor herkes yapması gerektigini dogruları bilir ama yapmaz.

bahsettigin insanda bu tür bir insan olabilir belki seninle sadece dertleşmek derdini anlatmak için konuşmuştur ilk zamanlar sonra sıkılmıştır artık konuşmaktan seninle paylaşacagı hiçbirşey kalmamıstır bitmiştir.

0|0
    0|0
    • haklısın ama diyorum ya insanların konuşçak şeyleri elbette bitebilir bunu bana söyleye bilirdi en azından

• Kimileri alçak gönüllüdür, kimileri ise alçak olmaya gönüllüdür...

1|0
    0|0
  • bu siteyi pek ciddiye almıyorum

0|0
    0|0
    • ciddi derken kimseye gel benimle evlen demedim ya da sevgilim ol arkadaşım ol dedim en azından. görüşmek istemiyorum deyipte silinsem sorun değil anlarım ama yok sayılmak

• bence burda kımse kımseyı o konuda pek sallamıyor bırı olmazsa diğerı var gözuyle bakıyorlar bende alıştım artık kımse üzerine hayal kurmuyorum en azından hayal kırıklığı yasamıorum

• Sıkılmaya gelemiyo demekki. Bazı insanlar fazla ilgiden dolayı soğuyabilir. Ben de öyleyim mesela. :D takma kafana tatlım. Reel e odaklan sen. :)

0|0
    0|0
    • iyide şekerim kendisi de sürekli mesaj atan illa face aç diyen bir insan hatta facede yazmıyorum die trip bile yapıodu düşün ben sıkmadımki sıkılsın :)

• Nasıl bir duygu olduğunu hiç bilmiyorum canım. Başıma gelmedi. Ama bence kendini üzme. Söylemek kolay biliyorum..

• teşekkürler moralin için canım bayadır siteye bile gelmedim o derece vahim hiç bilnme daha iyi

• sorun şuradan kaynaklanıyor: karşındakiyle senin aynı siteden/ortamdan beklentileriniz.. o aradığı şeyi başka yerde bulduğunda burada işi kalmıyor. ya da başkasında bulduğunda. sanal ortamdan asla ama asla birine çok değer vermeyin!

0|0
    0|0
  • belki yazmak istemiyordur bir sure morali bozuktur vs vs bukadar takmamaliydin silerek ayip etmissin bence sonucta aranizda her gun sohbet edeceksiniz diye yapilmis bir sozlesme yok:D

0|0
    0|0
    • hergün hersaat yazmadım ki ya da cevap beklemedim ki :)kaç gün görmezden geldi resmen söylesin o zaman şuan konuşmak istemiyorum die bir süre görüşmeyelim die yada... görüşmek istemiyosan söyle dedim cevap yok bende daha fazla rahatsız etmem siliyorum dedim yine bir cevap gelmedi bence silmekle ben doğru olanı yaptım ayıp eden o

• yok canım nie yanlış anlayım sende doğrusun :) dikkat ederim artık

• Yalnız değilsin benimde başıma buna benzer bir şey geldi yakın zamanda diyebilirim ve yok işte sen üzülme diye falan falan yani bu site üzüntü artık bende inanmıyorum burdaki insanlara

0|0
    0|0
    • insanlar anlaşamaz ya da arkadaş kalmak istemez evet ama ne bilir bir açıklama yok görüşmek istemiyorum bile resmen aylardır siteye girmedim ve giresimde yok o insan yüzünden

• Haklisin bir şey diyemem ama unutmak en iyisi

• sanalda arkadaşlık olayına inanmam ben ne şekilde olursa olsun

0|0
    0|0
    • bu sitede de bir tane arkadaşık yoktur ne kız ne erkek erkeklerin arkadaşlık isteklerini direk reddediyorum bende inanmazdım ilk inanışımda...

• Bu siteden değil ama çok iyisini de kötüsünü de gördüm, bence önyargıdan ziyade biraz dikkatli olunmalı

Yükleniyor...