Red Hack hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Red hack hakkında ne düşünüyorsunuz red hack yandaşımısınız yoksa karşıtımısınız ? ben red hackin anarşist lamer topluluğu olduğunu düşünüyorum.

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Yandasiyim.

2|7
    1|2
  • red hack iyidir.

3|4
    1|1
  • kotu bir sey soylemeye korkuyorum ahahasdsfdgbh

4|3
    1|1
  • Yandaşıyım

1|1
    1|2
  • severim

;)

2|2
    1|1
  • Ya bırakın bu işleri.Olmayan siteleri hackliyolar.ya bu millet nasıl inanıyor bnlara ya.Adamlara helal olsun ama sizi iyi "Hacklemişler"

2|1
    2|8
    • adamımsın :)

• Ne youtube si ? bak yorumumun altına sitelerinin linkini koydum.

Gir herşeye orada.Neden korkuyorsun.Söyler misin bana niçin gerçekleri görmekten korkuyorsun neden karnına ağrılar giriyor gerçekleri görünce ?

• Ben gerçegi onlardan mı ogrencem kaç yıllık paravan grup faaliyete 3 4 yildır girişmiştir.bu altyapıyı nerden alıyosun sanıysun.Ben herşeye girdim çıktım.neyin neoldugunu biliyorum.3 4 yil öncesinı arastır.

• boş işler, boş topluluk..

2|1
    4|3

Erkekler Ne Diyor 13

• Hacklemeleri falan bilmemde çok güzel kapak yapıyorlar.Başta Melih Gökçek'e olmak üzere...

3|4
    0|2
  • dünyada komünizmmi kaldı allasen,zeki çocuklar becerıklılerde vatanıda sevıyırlar,ama marksist soylemlerı cok itici

0|1
    0|1
  • devlet düşmanı redhack

2|1
    2|3
  • RedHack halk'tır.Halktan yanadır candır.

Boş bir oluşum değildir.sanırsam 16 senedir faaliyettedir ve bir çok eylemi vardır.

1|3
    0|3
  • Cellatların döktükleri kanKendileri boğulacakBu kan denizinin ufkundanKızıl bir güneş doğacakBu kavga en sonuncu kavgamızdır artıkEnternasyonalle kurtulur insanlık

Yasasin sosyalizm

0|3
    0|2
  • red hack yanındayız

2|2
    0|2
  • Ülkenin bölünmez bütünlüğünü bozacak her şey anarşi yapılanmadır. zaten kendi çakma hesap açıp kendini hecklemekten başka bir şey sergilemiyorlar

1|1
    4|6
  • asker arakdaşında nbelge alıp site hacklıyen adamın hackerin kralıdır :) sönmez reyiz bile daha iyisini yapamaz link

0|0
    0|1
  • ben red hackin anarşist lamer topluluğu olduğunu düşünüyorum.

1|1
    4|6
  • Yandaşıyım

0|0
    0|0
  • Redhack yandaşı değilim. Kurumumuzu bilgi sistemlerini onlara karşı savunuyorum. Fakat yaptıkları bilgi sistemlerine izinsiz girişler sonrasında halen yakayı ele vermemelerinden dolayı kutluyorum.

0|0
    0|0
  • Mka cıymış kanki onlarda hiç sevmem onlarıda :D

ne yapıyolar acaba youtube dan sure videoları yayınlayanlarımı hack liyolarki :D

0|1
    0|5
  • barış için savaşanlardan olduklarını düşünüyorum

0|2
    0|1
Yükleniyor...