Arkanızdan konuşan insana nasıl davranırsınız

Samimi hemde çok samimi bir arkadasınız var. Çoğu şeyinizi paylaştığınız. Yuzunuze sizi çok sevdiğini ve iyi bir dost olduğunu soyler. Ama diğer arkadaşlarına arkanızdan hatalarınızı alaylı bir dille anlatıyor. Bunun sebebi nedir, bişe varsa yuzume nie demiyo, bu insan icin düşuncenız ne. Ben ne yapmalıyım

Güncellemeler:
Aramızda gözüken problem yok. En azından ben bilmıom. Böyle yapmasının sebebi ne

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• basıma geldı dayak attım alakamıda kstım sonraşu anhıc arkadasım yok kafam raat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Görmemezliğe geliyorum kendileri bile görünmediklerini sanıyolar yani o derece yok oluyolar.

0|0
    0|0
  • Problem olmasına gerek yokki kişilik meselesi...

0|0
    0|0
  • sittirsin gitsinler .

0|1
    0|0
    • bu arada ısland için teşekkürler kaç gündür dinlyrm aklımda da bir ggelip teş edemedim eyw :D

• he babo sana eyv, o sarkı ozeldır ona gore .

• Arkamdan konuşan insanla neden ark olayım ki

0|0
    0|0
  • Direk hayatından çıkar bu insanlar alttan alta kuyunu kazanlardır emein ol daha ben yeni 8 senelik arkadasım dedigim insanı bu dedigin gibi seyler yüzünden hayatımdan çıkardım şimdi kafam rahat;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tecrit en büyük cezadır. Ben en yakın arkadaşımla en sevdiğim kızı basmıştım. Arkandan iş çeviren; bu sözlü olur fiili olur, insanları çıkar hayatından. İnsan kaybedilmesi en kolay şeydir. Zararını görüyorsan, bırak.. Bazı insanlar gerek cesaretleri, gerek beyin yapıları, gerekse DNA bozuklukları nedeniyle, yüze karşı söyleyemezler... Sen de yüzüne bakmayıp arkandan bakanları, gerçekten arkandan baktır...

0|0
    0|0
  • Bence onunla bu durumu konuş ve bitir arkadaşlığı

0|0
    0|0
  • Param parça ederim onu bida selam sabah etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...