Sercan YILDIRIM 5 Milyon euro ve YOK !

Sercan beyimiz Adnan Polat döneminde alınmıştı alındığı günden beri yokları oynuyor herkes ona inanıyordu ama bekletinin yarısını bile karşılayamadı 5 milyon euroya gelmişti yanılmıyorsam aklımda kalan bedel budur şimdi de Antep'e kiralanmış giden paraya mı yanalım yoksa bir türlü kazanamadığımız Sercana mı? Fatih Terim bile çare olmadı ee ne olacak Sercan :S ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• genç oyuncuların en büyük hatası işte.oynayamacagı takıma gitmek.aynı sorunları cogu oyuncu yasıyor.oynayabılecegın takıma gıtmek yerıne parayı tercıh edıp karıyerlerını bitiriyolar.okan yılmaz.ali bilgin.mehmet battal.vb örnekler.hatta burak yılmaz bıle yasadı bu sorunları.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• büyük takımı kaldıramayan futbolcular kervanına karıştı

0|1
    0|0
  • Off biz de krasıce yanıyoz 8 milyona geldi sadece bir golü var :(

0|1
    0|1
  • Sercanın benzeri bir çok futbolcu var bence..Bizim oyuncumuzdu o yüzden kötülemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sercan ve batuhan gibi adamların futboldan ekmek yediğini gördükçe kahır oluyorum. Bu çocuklar parayı bulup şöhrete kavuşunca ne yapacaklarını şaşırdılar. Sercan Bursaspor da oynarken her gece İstanbul gece hayatındaydı, GS inşallah almaz diye hep dua ettim bize kakaladılar. Sercanı Galatasaray harcamadı sercan kendi kendisini harcadı Galatasaray adam olsun diye sivaspora kiralık gönderdi adam sivastan kaçtı, herkes kamplarda çalışırken sercan 1 aydır çeşmede kızlarla takılıyor. İnşallah bu gibi adamlar amatörde dahi oynayamaz da bu günleri mumla aralar.

0|1
    0|0
  • Terim zamanında böyle birçok oyuncuya para saçıldı

Yiğit gökoğlan,mehmet batdal,çağlar birinci,furkan özçal gibi

0|1
    0|0
    • Terim zamannın da mı yanlışın var sadece yiğit olabilir...

• kadroda paslandırmak neyin nesi? oynatmıyorsa istemiyorum desin...tek patron o

• İStemiyorum demek koaly ama hi çdüşiünmüyorsun verilen 5 milyon euronun karşılığı alıanbildi mi alınabilecek mi ne olacak vur kıca tekemyı diyorsun direk

• Gökhan ünal zamanında kayseriden 8 milyon euro'ya gitmişti şimdi nerden oynuyo Allah bilir :)

Anadolu takımında parlayanlar büyük takımlarda bişey yapamayıp sönüp gidiyor hem kendılerine zarar verıyorlar hem transfer olan klube buda türkiye'de ki köklü kuluplerin ne kadar yanlış transfer yaptığının göstergesi..

0|0
    0|0
    • Demi yazık ya o parayı alt yapıdaki gençlere yatırsalar şimdi karşılığı çok daha iyi olabilirdi aam nerede o dönemin başkanında öyle bir ileri görüş

• türk futbolunun sorunu burada işte.nokta transfer yerıne ısım transferı yapmak.ıhtıyacı olmadıgı halde gs aldı sercanı sımdı 18e bıle gıremıyor.gokhan unalı trabzonspor 6.250 mılyona almıstı.suan oynamıyor yanlıs bılmıyorsam.31 yasında klubu yok :D

• googledan bakmaya usendım ama sercan 2 cıvarı bı paraya gelmıştı,olsun gıden yıne paradır.. ben zaten alınmasına karsıydım,sercan galatasaray futbolcusu olamazdı..

0|0
    0|0
  • o adam öyle devcam eder

0|0
    0|0
  • yeteneksiz futbolcu kardeşim açık ve net. yeteneksiz futbolcular türkiye liginde zaman zaman iş yapar ama galatasaray gibi takımda oynayamaz. arkadaşın biri batuhan için de demiş ama batuhan her ne kadar zibidi olsa da yetenekli oyuncudur. sercan gibi değil. keza mehmet batdal da fena sayılmaz ama işte kendi kendilerini bitiriyorlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...